Turkcell İkiye Katla nasıl yapılır? (Video)

Turkcell‘in Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na destek için açıkladığı yeni kampanyası İkiye Katla ile aboneler data paketlerini ücret farkı olmadan iki kat olarak kullanabiliyor. Örneğin 10 GB datası olan bir Turkcell abonesi bunu 20 GB olarak kullanıyor. 1 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile her Turkcell abonesi paketini ikiye katlıyor.

Turkcell İkiye Katla nasıl yapılır? 

Bu kampanyaya nasıl katılacağınızı adım adım anlatıyoruz. Bunun için öncelikle 4.5G uyumlu SIM karta sahip bir Turkcell abonesi olmanız gerekiyor. Eğer SIM kartınız 4.5G uyumlu değilse öncelikle bunu uyumlu hale getirmeniz gerekiyor. Bu işlem için abone merkezlerine gitmeniz yeterli.

SIM kartınız 4.5G uyumlu ise aşağıdaki adımları takip ederek kolay, ücretsiz ve hızlı bir şekilde İkiye Katla kampanyasına katılabiliyorsunuz:

  • Öncelikle BİP Messenger uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekiyor. Uygulamanın hem Android hem iOS sürümünün olduğunu ve ücretsiz bir şekilde kullanabildiğinizi belirtelim.
  • BİP‘i yükledikten sonra Keşfet menüsünden Enflasyonla Mücadele kanalını bulmanız ve ona tıklamanız gerekiyor.
  • Ardından açılan sayfada İkiye Katla’ butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Öncelikle konuyla ilgili talebinizin alındığını gösteren bir mesaj alacaksınız. SIM kartınız 4.5G uyumluysa paketinizin ikiye katlandığını belirten ikinci bir mesaj aldığınızda işlem tamamlanmış oluyor.

Yukarıda anlattıklarımızı görsel olarak izlemek isterseniz sizleri hazırladığımız videoyu izlemeye davet ediyoruz. YouTube Teknolojioku kanalına abone olmayı da unutmayın:

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz