Instagram hesabını dondurma bağlantısı. Tıklayın, kapatın!

Günümüzün en popüler sosyal ağlarından biri olan Instagram, giderek daha fazla kişi tarafından kullanılıyor. Ancak herhangi bir sebepten sıkılır, sosyal ağı kapatmak isterseniz bunun bir yöntemi bulunuyor.

Instagram hesabını dondurma bağlantısı. Tıklayın, kapatın!

Instagram‘da tek tıkla hesap dondurma işlemi yapılabiliyor. Bu işlemin hesap kapatma işleminden bir farklı bulunmuyor. Her iki durumda da dışarıdan hesabınıza ulaşmak isteyenler böyle bir hesabın olmadığını görüyor.

Bu işlem hesabı kapatmak değil sadece geçici bir süreliğine dondurma işlevini görüyor. Yapmanız gereken tek şey ise aşağıdaki linke tıklamanız ve ‘Hesabı Geçici Olarak Kapat‘ komutunu uygulamak gerekiyor. Bu işlemi yapmadan önce neden kapattığımızı belirtmemiz gerekiyor. Bu nedeni açıkladıktan sonra şifremizi tekrar girip Hesabı Geçici Olarak Kapat butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra hesabı tekrar açana kadar Instagram‘da gizli oluyorsunuz.

Hesabınızı kapattıktan sonra 24 saat geçmeden yeniden aktif edemiyorsunuz Hemen açmaya çalışmayın çünkü yanlış şifre hatası verecektir. Ayrıca bilgisayar üzerinden oturum açmaya çalışıyorsanız açamazsınız, Instagram hesabı dondurduktan sonra telefon üzerinden giriş yaparak aktif etmeniz gerekiyor.

Siz de Instagram hesabınızı dondurmak istiyorsanız internet sayfasındaki adrese gidebilirsiniz. İşte Instagram hesabını dondurma bağlantısı.

Instagram değişti! Peki neler sunuyor?Sosyal Medya

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz