Yeni nesil TWS kulaklık Huawei FreeBuds 4 duyuruldu!

Bir süredir detayları internete sızan ve merakla beklenen yeni nesil TWS kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds 4 resmi olarak tanıtıldı. Markanın daha önceki modellerinde de yer alan bir tasarım çizgisi ile gelen kulaklık Huawei tarafından geliştirilen Kirin A1 işlemcisine sahip.

Yeni nesil TWS kulaklık Huawei FreeBuds 4 duyuruldu! 

Huawei FreeBuds 4, 14,3 mm’lik dinamik sürücüye ile geliyor ve gürültü azaltmak için 3 adet mikrofona sahip. Hibrit aktif gürültü engelleyici özelliği sayesinde çevrenizdeki gürültüleri 25db’e kadar azaltabiliyor. Her bir kulaklığın üzerinde de üç seviyeli dokunmatik kontrolcüler bulunuyor. Ayrıca her bir kulaklık yalnızca 4,1 gram ağırlığında.

 

Huawei FreeBuds 4 Bluetooh 5.2 ile çalışacak

Kulaklık diğer cihazlar ile bağlantısını Bluetooh 5.2 teknolojisi üzerinden gerçekleştirecek. Ayrıca aynı anda iki cihaza bağlanabilecek. Kulaklıkların vlog modu sayesinde, gürültülü ortamlarda sesinizi daha iyi algılamayı vaat ediyor. Ayrıca oyun modu sayesinde de oyun seanslarınız sırasında net ve doğru sese sahip olmanız için ses gecikmesi 90 ms’ye düşüyor.

Pil ömründen bahsedecek olursak kulaklıkların 4 saate kadar pil ömrü bulunuyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 22 saate kadar uzayabiliyor. Huawei, FreeBuds 4‘ün hızlı şarj teknolojisi sayesinde 15 dakikalık bir şarj ile 2,5 saate kadar oynatma süresi sağlayacağını vaat ediyor. Kulaklıkların şarj kutusu USB-C üzerinden ya da herhangi bir Qi destekli şarj cihazından kablosuz olarak şarj edilebilecek. Ayrıca kulaklıklar IPX4 sertifikası ile su sıçramalarına karşı dayanıklı.

 

Huawei FreeBuds 4, beyaz, gümüş ve kırmızı renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Fiyatı ise 155 dolar (126 euro) olarak açıklandı. Kulaklığın 6 Haziran’dan itibaren satışa sunulacağı açıklandı. Muhtemelen Türkiye pazarında da satışa sunulacak olan kulaklıkla ilgili olarak Huawei tarafından yayınlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz:

 

Huawei FreeBuds 4

14,3 mm dinamik sürücü Kirin A1 işlemci Bluetooth 5.2 teknolojisi 2 mikrofonlu Hibrit Aktif Gürültü Engelleme 90 ms gecikme (oyun modunda) Dokunmatik kontroller 4,1 gr ağırlık (her bir kulaklık için) IPX4 suya ve toza dayanıklılık 4 saate kadar pil ömrü (kutu ile 20 saate kadar) Huawei kamera ortağını rakibine kaptırabilir!Güncel Huawei Huawei FreeBuds Pro Huawei FreeBuds 3i

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz