WhatsApp “Son Görülme” için beklenen özelliği sunuyor

Elif Kılıç

WhatsApp yaşanan onca yanlış anlaşılma ve gizlilik sözleşmesi yüzünden ortaya çıkan kafa karışıklığına rağmen hala en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Şirket günden güne eklediği güncellemelerle de platformuna daha çok kullanıcı çekmeyi başarıyor.

Son Görülme özelliği de şimdi yeni bir güncelleme alacak. Buna göre kullanıcılar artık Son Görülme özelliğinde beklenen bir seçeneğe daha sahip olacaklar.

WhatsApp Son Görülme özelliğine beklenen güncellemeyi sunuyor 

 

1,6 milyara yakın kullanıcıya sahip olan şirket hala dünyada en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Hal böyle olunca da farklı güncellemeler şirketin olmazsa olmazı haline geliyor. Her yenilikle platformunu geliştiren şirket şimdi bir güncelleme daha sunacak. Yeni özellik platformun Son Görülme bilgisi hakkında olacak.

Yeni bir güncelleme ile son görülme seçeneklerine bir yenisi daha eklenecek. Artık Son Görülme seçenekleri arasında “herkes”, “kişilerim” ve “kimse” haricinde “kişilerim hariç” şeklinde bir seçenek de bulunacak. Yani kullanıcının belirlediği kişiler kişinin son görülme bilgisine erişemeyecek. Bu da istediğiniz kişilere istediğiniz kadar bilgi vermenizi sağlayan oldukça kullanışlı bir özellik diyebiliriz. 

Siz WhatsApp’ın Son Görülme özelliğini açık tutuyor musunuz? Belirlediğiniz kişilerin Son Görülme bilgisine ulaşamaması özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi bildirmeyi unutmayın.

Her hafta bir tema serisi 6: Soyutsal tasarım ve karanlık mod desteği Abstract Color MIUI teması!Nasıl Yapılır WhatsApp OnlyFans hesabı olan ünlüler! Çok şaşıracaksınız

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz