Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone bedava internet dağıtıyor

Türkiye’deki operatör devlerinin rekabeti müşterilere yaramaya devam ediyor. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone gibi dev isimler bu süreçte müşterilerine haftalık olarak hediyeler sunduğu hizmetlerini kullanıma sunmuştu.

Bu hizmetler sayesinde kullanıcılar şanslarına göre hediye internet, görüşme ve mesajlaşma gibi paketlerden faydalanabiliyor. Biz de Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone‘dan hediyelerinizi nasıl alabileceğinizi adım adım anlatıyoruz. İşte bedava internet paketi için yapmanız gereken her şey!

Türk Telekom bedava internet kazanma

Türk Telekom, müşterilerine Online İşlemler adı verilen uygulama sunuyor. iOS ve Android’de yer alan bu uygulama sayesinde tüm işlemlerinizi mobil üzerinden yapabiliyorsunuz.

Ayrıca Online İşlemler uygulamasında SİL SÜPÜR hizmeti de yer alıyor. Haftalık olarak Çarşamba günleri sunulan SİL SÜPÜR hizmetini kullanarak internet, dakika veya mesajlaşma gibi hediyeleri kazanabilirsiniz. 

SİL SÜPÜR ile günlük, haftalık veya aylık geçerli olmak üzere 1 GB, 2 GB, 3 GB, 5 GB ve 10 GB bedava internet sunuluyor.

 

Turkcell bedava internet kazanma

Turkcell, müşterilerine online işlemleri gerçekleştirebilmesi için Turkcell Hesabım isimli uygulamayı sunuyor. iOS ve Android’de yer alan Turkcell Hesabım uygulamasında Salla Kazan adı verilen bir hizmet yer alıyor. Bu hizmeti kullanarak hediye kazanabiliyorsunuz. Her hafta hediyeler dağıtan Salla Kazan’dan 2 GB, 5 GB ve 10 GB internet paketi kazanabilirsiniz. 

 

Turkcell’in kampanyası sadece Salla Kazan ile sınırlı değil. Turkcell bedava internet için Sürpriz Nokta isimli bir servis daha bulunuyor. Sürpriz Nokta uygulaması sayesinde telefonunuzun GPS bilgisini açarak haritada gösterilen yere fiziken gidip hediyeler kazanabiliyorsunuz. 

Turkcell’de ayrıca BiP uygulamasını kullanarak da hediye internet kazanmak mümkün. Ancak BiP’in hediye internet kampanyaları nadiren sunuluyor. Bu yüzden uygulamayı kullanıp kampanyaları takip etmeniz gerekiyor.

Vodafone bedava internet kazanma

Vodafone da rakipleri gibi hediyeleri uygulama üzerinden sunuyor. App Store ve Play Store üzerinde yer alan Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek hediyeler kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Hediye Çarkı‘nın çevirerek her hafta 20 GB’a varan bedava internet kazanabiliyorsunuz. Hem faturalı hem faturasız müşterilerin faydalanabildiği bu hediyelere ek olarak Vodafone’dan farklı hediyeler de kazanmak mümkün.

 

Arkadaşınızı veya ailenizden birini referansınız ile Vodafone’lu yaparsanız haftalık 2 GB internet paketi hesabınıza tanımlanıyor. Vodafone’a yeni geçtiyseniz Hediye Çarkı uygulamasından 6 ay boyunca 10 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone sahiplerine kötü haberMobil Türk Telekom Android Turkcell iOS

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz