Türk öğrenci Apple’ın reklam filminde oynayacak!

Teknoloji devi Apple, çektiği ikonik reklamlar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Hollywood kalitesinde reklam çeken Apple’ın yeni konuğu ise Türk lise öğrencisi olacak. Manken olmak isteyen Mustafa Mert Topal, Apple’ın reklam filmi için başvuruda bulundu. Başvurusu kabul edilen Topal, şu sıralar Amerika’nın yolunu tutmuş durumda.

Güncelleme: Marketing Türkiye konu ile ilgili olarak; “Uzun süre sosyal medyada konuşulan ve manşetleri süsleyen “Apple yeni reklam yüzünü Trabzon’da buldu” haberinin doğru olmadığı ortaya çıktı. Marketing Türkiye’ye açıklama yapan kaynak kişi; “Apple’ın yeni yüzler aradığı haberinin ve Trabzon’daki bahsi geçen şahısın markanın yeni reklam yüzü olduğu bilgisinin yanlış olduğunu bu konuda bilgileri olmadığını” belirtti.” açıklamasında bulundu.

Reklam filminden henüz ne kadar kazanacağı açıklanmayan Topal, elde ettiği geliri kardeşlerinin okuması ve bir bölümünü de yatırım yapmak için kullanacağını belirtiyor. Bu açıklamalardan Topal’ın hatrı sayılır bir miktar kazanacağı düşünülüyor.

Yaklaşık 4 ay boyunca Amerika’da kalacak olan Topal’a gelen mailde “Yaptığımız incelemelerde sizleri bu faaliyet için uygun gördük. Lütfen 72 saat içerisinde yapılmış PCR testi yaptırmayı unutmayın.” ifadesinin yer aldığını belirtelim.

 

Mustafa Mert Topal konu ile ilgili olarak, “Arkadaşlarım manken olma konusunda sürekli bir yerlere başvurmam gerektiğini söylüyordı. Bir gün yine böyle bir sohbetin ardından Apple’ın böyle bir ilan açtığını gördüm. ‘Neden olmasın’ dedim kendi kendime. Ve başvuru yaptım. Sonrasında olumlu bir şekilde döndüler bana. Çok şaşırdım. Yazışmalar başladı. İngilizce yazışmalar yapılıyordu, çeviri ile yazışmalara karşılık veriyordum. Daha sonra internet üzerinden birkaç mülakata girdim. Kabul edildiğimi ve Amerika’ya gelmem gerektiğini söylediler. Durumu aileme ilettiğimde inanamadılar. Sonra yazışmaları onlara gösterdiğimde çok şaşırdılar. Bu bir fırsat. İyi bir ücret karşılığında gideceğim. 20 Nisan tarihinde yolculuğumuz başlıyor. 4 aylık bir süre orada kalacağım. Çekimlerin ardından Trabzon’a geri döneceğim. Kazandığım ücretle birlikte ben ve 3 kardeşimin eğitimine harcayıp babamla birlikte yatırım yapacağız.” dedi.

Çinliler Apple’ı kırdı! Ortalık karışacak!Bilgisayar Apple

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz