Esas Gayrimenkul dijital dönüşümünü Microsoft Türkiye ile hızlandırıyor

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından Esas Gayrimenkul, Microsoft Türkiye işbirliği ile gayrimenkul sektöründe dijital dönüşümü hızlandıracak. ERP süreçlerini Microsoft Azure’a taşıyarak bulut teknolojilerinin sağladığı avantajlardan yararlanmaya hazırlanan Esas Gayrimenkul, kaynaklarını etkin, verimli ve basit bir şekilde yöneterek gayrimenkul sektöründe rekabet avantajı yakalamayı hedefliyor.

Bu yıl Esas Gayrimenkul olarak odak noktalarında dijitalleşme ve değer yaratan dönüşüm olduğunu belirten Esas Gayrimenkul CEO’su Cem Eriç, Microsoft Türkiye ile hayata geçirdikleri işbirlikleri hakkında şöyle konuştu; “Esas Gayrimenkul olarak, bu projede Microsoft ile bir araya gelmekten memnuniyet duyuyoruz. ERP projemiz, üzerinde sıklıkla durduğumuz dijital dönüşüm başlığımızın önemli bir ayağını oluşturan iş süreçlerimizin dijitalleştirmesi açısından da oldukça önem taşıyor. Bu projeyle, birbirinden bağımsız hareket eden yönetim sistemlerini Dynamics 365 çatısı altında toplayıp, Microsoft Business Application Solution Ecosystem’i içerisindeki ürünler ile desteklenen ERP çatısı oluşturmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda Esas Gayrimenkul iş tecrübesi ile “Varlık Yönetimi” alanında uluslararası boyutta kullanılabilir bir ERP ürünü geliştirip yaygınlaştırmak, temel hedeflerimiz arasında yer alıyor. DMR Danışmanlık projedeki çözüm ortağımız olmakla birlikte, tüm yapı Azure servisleri üzerinden hizmet verecek. Projenin ilk fazı muhasebe ve finans, satın alma yönetimi, varlık yönetimi, standart satış süreçleri, tesis bakımını kapsıyor. Microsoft ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinin, geleceğin Esas Gayrimenkul’ünü yaratmada önemli bir adım olduğuna inanıyoruz.”

Bu yeni işbirliği ile ilgili birliğiyle ilgili görüşlerini dile getiren Microsoft Türkiye Çözüm Satışları İş Geliştirme ve Teknoloji Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Berna Yıldız ise bu iş ortaklığı kapsamında şu ifadeleri kullandı “Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul ile yaptığımız bu iş birliği ile amacımız daha fazla değer üretmek, çalışan ve iş ortağı deneyimini uçtan uca yeniden tanımlamak ve iş gücünün katılımını üretkenliği arttırarak dönüştürmek olacaktır. Dijital dönüşüm bugün hayatımızda kaçınılmaz bir gerçek. Microsoft olarak, böyle büyük bir kurumun ERP dijital dönüşümüne ev sahipliği yaptığımız için çok gururluyuz. İnanıyoruz ki, Microsoft’un teknolojinin en yeni, en güncel halini her zaman müşterilerine hazır tuttuğu yeni nesil bulut bilişim platformu olan Azure üzerinde hizmet verecek olan yeni nesil akıllı iş uygulamaları çözümleri olan Dynamics 365 ve Power Platform ile kiralama, finans, operasyon, ve hizmet ağlarını yeniden dönüştüreceğiz ve Esas Gayrimenkul’un büyümesine, gelişmesine, değişimine ve yeniliğe ulaşmasına destek olacağız.

Microsoft Türkiye ofisinde yeni atamaGüncel Microsoft

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz