Red Dead Redemption 2 İnceleme!

Uzun zamandır tanıtım videoları ve ekran görüntüleri ile oyun dünyasını meşgul eden bir marka var. Evet, Red Dead Redemption‘dan bahsediyorum. GTA gibi oldukça başarılı bir serinin yapımcılarının ellerinden çıkan Vahşi Batı oyunu sizce nasıl olurdu? Bu sorunun cevabını tam olarak 8 yıl önce almıştık aslında. 

John Marston‘ın hikayesine konuk olduğumuz oyun bir intikam teması üzerine kurulu olarak bizlere servis ediliyordu. Acımasız bir dünya, adalet yoksunu topraklar ve ihanetin kol gezdiği bir düzen. Rockstar tam olarak bizlere bunları servis etmişti. 

Oyun dünyasını derinden etkileyen bir yapım vardı karşımızda. GTA serisinin yakın takipçileri oyunun hemen hemen her anında tanıdık enstantaneler görmüştür zaten. Tabii ki GTA severler için oldukça farklı topraklar barındırıyordu ilk Red Dead Redemption oyunu.

Öyle herkese hitap eden bir marka değildir Red Dead Redemption. Tam olarak 6 yıl sonra herkesin nefesini kesecek bir duyuru gerçekleştirildi. Evet sevgili RockstarRed Dead Redemption 2‘nin duyurusunu gerçekleştirmişti. Ancak klasik olarak sadece geliştirme aşamasında olduğunu duyurdu ve bir kapak fotoğrafı paylaşmakla yetindi. 

Bir efsanenin doğuşu! 

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz