Realme Watch 2 Pro 14 günlük pil ömrüyle tanıtıldı!

Yeni tanıtılan Realme Watch 2 Pro, Watch 2‘ye benziyor ancak 1,75 inç boyutunda 385×320 piksel çözünürlüğe sahip daha büyük bir ekrana sahip. Ayrıca 30 Hz yenileme hızına ve 600 nit maksimum parlaklığa sahip.

Watch 2‘de olduğu gibi, Pro sürümü de canlı seçenekler dahil 100’den arayüzü destekliyor. Ancak Watch 2 Pro‘yu aldığınız zaman Watch S Master Edition‘ın geliştirilmesi için Realme ile işbirliği yapan Güney Koreli sanatçı Grafflex tarafından tasarlanan Master Edition arayüzlerine de sahip oluyorsunuz.

                  

Watch 2 ve Watch 2 Pro arasındaki bir diğer önemli fark ise pilleri. Watch 2 315 mAh’lik 12 gün kullanım ömrü sunan bir bataryaya sahipken, Watch 2 Pro 14 günlük kullanım ömrü sunan 390 mAh bir bataryaya sahip.

 

Realme Watch 2, konum takibi için bağlı olduğu cihazın GPS’ini kullanırken, Pro modelinde dahili bir GPS bulunuyor.

 

Watch 2 Pro’nun kalan özellikleri Watch 2 ile aynı, yani uyku takibi ,kalp atış hızı takibi, kan oksijen seviyesi ölçümü, hareketsiz kalma uyarısı, su hatırlatıcısı ve meditasyon modu. Realme ayrıca gelecekteki bir OTA aracılığıyla 90 adet spor modu vaat ediyor. Ancak bu zamana kadar aynı Watch 2’de olduğu gibi 16 adet egzersiz modu bulunacak.

 

Ayrıca Watch 2 Pro müzik ve kamera kontrolleri, telefon bulucu, hava durumu tahmini ve IP68 sertifikası gibi özelliklere sahip. Dahası, akıllı saat sizi uygulama bildirimleri ve gelen çağrılar konusunda uyarıyor. Ancak dahili bir mikrofon ya da hoparlörü olmadığı için çağrıları sadece reddedebilirsiniz.

 

Realme Watch 2 Pro, Siyah ve Açık Gri renklere sahip paketlenmiş sıvı silikon kayışlarla birlikte Uzay Grisi ve Metalik Gümüş renk seçeneklerinde gelecek. Saatin fiyatı ise 70 dolar(60 euro) olacak ve 29 Mayıs’tan itibaren Malezya’da satışa sunulacak.

Huawei’den doktor gibi saat geliyor!Akıllı Saat realme realme Watch

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz