Huawei Ads yeni iş birliği programını duyurdu!

Huawei Ads iş birliği programı, reklam verenlere, uygulama geliştiricilere ve ajanslara, yüksek etkileşimli akıllı telefon kullanıcılarından oluşan küresel bir kitleye erişim imkanı verirken teşvik ve destekler de sağlayacak.

Gerçek zamanlı bir pazarlama platformu olan Huawei Ads, markanın cihazları için özel olarak tasarlanan bir çözüm. Huawei marka cihazların temel algoritma ve mimarisinin entegre edildiği platform, 700 milyonun üzerinde akıllı telefon kullanıcısına sahip küresel bir kitleye benzersiz ve değer odaklı olarak ulaşmayı sağlıyor.

Avrupa’daki medya ajanslarına ve uygulama yayıncılarına açılan platformun beta sürümü artık reklam verenlere programatik teknolojiyi kullanarak reklam gösterimleri için teklif verme olanağı sağlıyor. Platform ayrıca, geliştiricilerin Huawei Ads kitini entegre etmelerine ve uygulamalarından ek gelir elde etmelerine olanak tanıyan Huawei Ads yayıncı servisini de içeriyor.

İş birliği programı, doğrudan reklam verenler ve sertifikalı ajanslar için bazı erken dönem teşvikleri içeriyor:

Deneme programına hak kazanan doğrudan reklam verenlere sunulan ücretsiz reklam kredisi Sertifikalı ajanslar için medya harcamalarında geri ödemeler Kurulum ve katılım süreci boyunca özel destek Kampanya oluşturma ve optimizasyon konusunda uzman tavsiyesi Sertifikalı iş ortakları için test aşamasındaki yeni beta ürünlere erişim Sertifikalı ortaklar için ek koçluk ve eğitim seansları

Platformun sunduğu ek avantajlar şunları içeriyor:

Hassas Hedefleme: 700 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısıyla Huawei Ads, reklam verenlere yüksek değerli Huawei cihaz kullanıcılarına ulaşmanın en iyi yolunu sunuyor. Güçlü Gösterimler: Huawei Ads platformu, reklam verenlere Huawei ekosisteminde yer alan Huawei cihazlarındaki doğrudan gösterimler, AppGallery’deki özel gösterimler aynı zamanda Petal Search’de yeni arama reklamları ile Huawei ve binlerce üçüncü taraf uygulamasında reklam gösterimleri arasından seçim yapma olanağı sağlıyor. Performans odaklı sonuçlar: Akıllı Teklif ve Akıllı Banner gibi araçlar, tek tıklamayla kurulum bağlantılarıyla birlikte, reklam verenlere yatırım getirilerini en üst düzeye çıkarmak için artırılmış kontroller ve üretim becerileri sağlıyor. Huawei MateBook X Pro 2021 Türkiye’de satışa sunuldu!Bilgisayar Huawei

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz