EBA için en ideali! Huawei MatePad T 10S kutudan çıkıyor

Son dönemde Türkiye’deki tablet satışlarında önemli bir artış yaşanıyor. Muhtemelen bu artışın temel sebebi uzaktan eğitimin devam etmesi diyebiliriz. Çünkü insanlar uzaktan eğitim yani EBA için PC yerine tablet almayı tercih ediyorlar.

Bu durumun temel nedeni ise tablet fiyatlarının PC fiyatlarına nazaran çok daha uygun olması. Örneğin bugün kutusundan çıkardığımız MatePad T 10S modeli de EBA için uygun cihazlar arasında yer alıyor. 2000 TL’lik fiyatıyla bir tabletten beklentileri tam olarak karşılıyor diyebiliriz.

EBA için en ideali! Huawei MatePad T 10S kutudan çıkıyor

Huawei’nin kendi ürettiği yonga seti Kirin 710A ile gelen tablette 3GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı yer alıyor. Eğer fiyatı biraz daha düşürmek isterseniz 2GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip versiyonun 1850 TL gibi bir fiyattan satıldığını da hatırlatalım.

Huawei MatePad T 10S  ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Elbette söz konusu tablet olduğunda insanların önlerinde geniş bir yelpaze bulunuyor. Burada önemli olan unsur alınan tabletin EBA’yı destekleyecek Android sürümüne sahip olması. Günümüzde bilinmeyen ya da az  bilinen markaların 1000 TL civarına satılan tabletleri de mevcut. Lakin bunların pek çoğu düşük Android sistemi ile çalıştığı için EBA’ya desteklemiyor.

Yani EBA için bir tablet alacaksanız mutlaka kullanılan Android sürümüne göz atmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde zor durumda kalabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. EBA için alacağınız tablette kamera bulunması da yararınıza olacaktır.

Xiaomi 1000 TL’lik Mi Watch Revolve’u satışa sunuyorGüncel YouTube Android Huawei

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz