Xiaomi 1000 TL’lik Mi Watch Revolve’u satışa sunuyor

Giyilebilir teknoloji pazarının öncü isimlerinden biri olan Xiaomi model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Çinli üretici son olarak Mi Watch Revolve modelini tanıttı. Yuvarlak tasarım çizgisiyle gelen saat hayli şık bir görünüme sahip. 1.39 inçlik AMOLED ekrana sahip olan saat kutudan çıktığında MIUI for Watch destekli Google WearOS ile çalışacak.

Peki Xiaomi’nin uygun fiyatlı akıllı saati ne gibi özellikler sunacak. Aşağıda paylaşılan görselde de göründüğü üzere Xiaomi’nin yeni akıllı saatinde enerji seviyesi, uyku takibi, stres ölçümü ve kalp hızı sensörü gibi özellikler mevcut olacak.

 

Xiaomi 1000 TL’lik Mi Watch Revolve’u satışa sunuyor

Burada dikkat çeken unsur ise saatte yer alan enerji seviyesi. Şimdiye kadar hiçbir akıllı saat böyle bir takip çizelgesine sahip değildi. Dolayısıyla Xiaomi’nin bu çizelgeyi neye göre hazırladığı da merak konusu.

Öte yandan saatte kandaki oksijen oranını ölçme özelliğinin bulunduğunu da belirtelim. GPS ve Bluetooth 5.0 desteği de sunan akıllı saatte NFC özelliği de yer alıyor. 5 ATM basınca dayanıklı olan saat 14 gün pil ömrü sunuyor.

6 Ekim’de satışa sunulacak olan saatin ilk durağı ise Hindistan olacak. Hindistan’da 149 dolar yani yaklaşık olarak 1000 TL’lik etikete sahip olması beklenen saatin Avrupa fiyatı ise henüz netleşmiş değil.

Genel kanı Xiaomi Mi Watch Revolve Türkiye fiyatının da aynı seviyelerde olacağı yönünde. Yani 1000 TL ile 1500 TL arasındaki bir fiyat bizleri şaşırtmayacaktır.

realme Xiaomi ve ZTE’ye meydan okuyor! Yarışta ben de varım!Güncel Google Xiaomi

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz