BluTV aşırı yüke dayanamadı ve çöktü

Gün içinde sizlerle paylaştığımız bir haberde BluTV ve TV+ dijital platformlarının haftasonu karantinası süresince ücretsiz olacağını duyurmuştuk. Bu akşam saat 21:00’da başlayan ve Türkiye çapında geçerli olan karantina süresince her iki platform da ücretsiz hizmet vereceğini açıklamıştı. Ancak görünen o ki BluTV sunucuları yoğun ilgiye fazla dayanamadı ve çöktü.

BluTV aşırı yüke dayanamadı ve çöktü.

BluTV‘nin ilgili sayfasına giren vatandaşlar “Üzgünüz, şu an hizmet veremiyoruz” uyarısıyla karşılaşıyor. BluTV içeriklerini 4 Aralık Cuma akşamı 21.00 ve 6 Aralık Pazar akşamı 23.59 saatleri arasında ücretsiz erişime açacağını duyurmuştu. Bu işlem için özel bir sayfaya girip ücretsiz bir kod almak gerekiyordu. İşte o ücretsiz kodun üretildiği sayfa yoğunluk nedeniyle çöktü.

 

Haberi yayına verdiğimiz saat itibariyle devam eden problemin ne zaman düzeleceği şimdilik bilinmiyor. Problemin sebebinin ise aşırı trafiği kaldıramayan altyapı olduğu tahmin ediliyor.

Siz de BluTV’yi ücretsiz olarak deneyimlemek istiyorsanız ilerleyen saatlerde https://www.blutv.com/kupon?coupon=kapimiz_acik adresinden kod olmayı deneyebilirsiniz.

Dijital platformlar bu haftasonu tüm Türkiye için ücretsiz!Güncel

fatsa haberleri
moda
ordu52haber

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz