Apple Watch ile artık fotoğraf çekilebilecek!

Apple Watch sahiplerine dünyanın en popüler saati için hangi aksesuara sahip olmak istediklerini sorarsanız, bu muhtemelen bir kamera olacaktır. The Verge’e göre, bu dilek artık gerçekleşebilir. Dört yıllık geliştirmeden sonra, Bilek Kamerası size iki kamera sağlamak üzere Apple saatinizin kayışını değiştirmeye hazır. Kameralardan biri, fotoğrafları 4K ve videoları 1080p olarak çeken 8MP kamera. Diğeri ise 2 MP selfie kamerası.

 

Şu anda şirket, ön sipariş edilen 10.000 üniteyi teslim etmeye odaklanmış durumda. Projeyi birkaç yıl geciktiren bazı sorunlar vay sonuna kadar kullanıcılara ulaşmış olacak.

 

Fiyatı 299 ABD doları olan Wristcam, web sitesinden doğrudan sipariş edilebiliyor. İlk siparişler Mart 2021’e kadar teslim edilecek. Renk kısmında ise siyah, beyaz, gri, ve pembe olmak üzere dört seçeneği var.

Apple Watch ile artık fotoğraf çekilebilecek!

Geçen yıl Apple, bir Apple Watch bilek bandı kamerası için patent aldı, ancak Wristcam’ın teknik özellikler açısından Apple’ın önünde olduğu görülüyor. Wristcam’i fiyat konusunda eleştirebiliriz. Aksesuarın yeniliği, Wristcam’ın 299 dolarlık bir fiyat etiketine göz yumulmasına izin verebilir. Ancak bu fiyat, en düşük fiyatlı Apple Watch SE ve Apple Watch Series 6’dan daha pahalı.

Wristcam orijinal olarak CMRA olarak adlandırılıyordu ve saatin üzerindeki ekranı kullanıyor. Ayrıca tüm gün kullanılabilen bir pil ile donatılmış. Kameralarla çekilen videolar ve fotoğraflar, Wristcam gece şarj edildiğinde manyetik şarj kablosu kullanılarak iPhone’unuzla senkronize edilir. Cihaz 8 GB fotoğraf ve video depolama alanına sahip ve cihazı bir Apple Watch’a bağlamak için Bluetooth LE (Düşük Enerji) kullanılır. Bandı bir iPhone ile senkronize etmek için ise Bluetooth 4.2, 5.0 ve Wi-Fi kullanılır.

Bir fotoğrafı Wristcam ile doğrudan Bluetooth üzerinden paylaşmak 20 saniye sürse de, bu özellik başlangıçta kullanılamayacak ve bir yazılım güncellemesi gerektirecek.

Apple 8 Aralık’ta yeni bir ürünle geliyor!Güncel Apple iPhone Apple Watch Apple Watch Series 6 Apple Watch SE

kirmizi moda
armyoyun
mehmetcik haber

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz