Dijital platformlar bu haftasonu tüm Türkiye için ücretsiz!

Koronavirüs tedbirleri yüzünden 5-6 Aralık 2020 tarihleri arasında ilk kez uygulanacak haftasonu sokağa çıkma yasağı bu akşam saat 21:00’da başlıyor. Tüm Türkiye’nin evlere kapanacağı bu tarihlerde dijital video platformları da ücretsiz olarak hizmet verecek.

Dijital platformlar bu haftasonu tüm Türkiye için ücretsiz!

Bu alanda Türkiye’nin önde gelen platformlarından olan BluTV hafta sonu ücretsiz olarak hizmet vereceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre BluTV 4 Aralık Cuma günü saat 21.00’den 6 Aralık Pazar akşamı saat 23.59’a kadar ücretsiz izlenebilecek.

Benzer adım bir diğer yerli dijital video platformu olan TV+‘tan geldi. Turkcell’in bir iştiraki olan TV+ da yine BluTV‘de olduğu gibi 4 Aralık Cuma 21.00’den 6 Aralık Pazar akşamı saat 23.59’a kadar tüm kanallarını ücretsiz olarak herkese açıyor.

Her iki platformda da onlarca film ve yine onlarca farklı dizi bulunuyor. Bu iki platformu da ücretsiz kullanmanın detayları için internet sitelerine göz atabilirsiniz. Öte yandan Netflix‘ten bu tarz bir adım gelmediğini de hatırlatalım. malum sektörün en çok konuşulan dijital platformlarından olan Netflix bu haftasonuna özel bir tarz bir çalışmaya destek vermeli diye düşünüyoruz.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

RTÜK Başkanı’ndan Netflix ve Blu TV yorumuGüncel Netflix Turkcell Koronavirüs

enteresan haberler
egitim haberleri
newsteknotr

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz