Yerli kripto para borsasında sıcak gelişme! Thodex açıklama yaptı!

Kripto paralara en çok ilgi gösteren ülkelerden birisi de şüphesiz Türkiye diyebiliriz. Zaten daha önce yapılan araştırmalar da bunu gözler önüne sermişti. 2021 ile birlikte kripto paralara olan ilginin artması, ülkemizdeki yerli kripto para borsa sayısını da arttırdı.

Sadece televizyonda reklamı dönen 4 – 5 kripto para borsası varken, arka planda çok daha fazla sayıda borsanın hizmet verdiğini görüyoruz. Nitekim Thodex de bu borsalardan biri.

Geçtiğimiz gün Thodex’in Dogecoin işlemlerini askıya aldığına dair bazı haberler yayılmıştı. Bugün ise Thodex tüm işlemleri askıya aldığına ilişkin bir sayfayla karşımıza çıkıyor. 6 saatlik bakım deniliyor fakat süre dolmasına rağmen hala somut bir hamle gelmiş değil.

Yerli kripto para borsasında sıcak gelişme! Yatırımcılar tedirgin!

Pek çok yatırımcı paralarını çekmek istediklerini fakat karşılarında bir muhattab bulamadıklarını iddia ediyor.

 

Thodex yöneticileri ile bir sorun olmadığına ilişkin bazı açıklamalar yaptılar. Fakat bu açıklamalar kimseyi tatmin etmiş değil.

Muhtemelen bu aşamadan sonra Thodex tekrardan açılsa da kullanıcıların yapacağı ilk işlem paralarını çekmek ya da başka borsalara aktarmak olacaktır. Açılmazsa da yeni bir Çiftlik Bank vakası ile karşı karşıya kalabiliriz. Şimdilik bizler de gelişmeleri takip ediyoruz.

Eğer yetkililerden tarafımıza ulaşan bir bilgilendirme metni olursa sizlerle paylaşacağız. Şimdilik yöneticilerden başka mecralara yapılan son açıklama her şeyin yolunda olduğu yönünde. bizler de merakla bekliyoruz.

Güncelleme:
Thodex resmi Twitter hesabından bir açıklama yayınlayarak yaşanan gelişmelerle ilgili olarak bilgi verdi. Paylaşımda hizmetlerin 4-5 günlüğüne durdurulduğu belirtilirken şirketin devir işlemlerinin sürdüğü ve bu süre sonrasında çalışmalarına kalınan yerden devam edileceği belirtildi.

İşte o açıklama:

 

Önemli Bilgilendirme 👉 https://t.co/8DPOzm2pOX pic.twitter.com/Bg0cfuBLDB

— THODEX (@thodexofficial) April 21, 2021

 

1.000 TL’lik telefon POCO M2 Reloaded tanıtıldı!Mobil Twitter

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz