UEFA şike yapan 4 Türk takımını açıkladı! Sosyal medya yıkıldı!

Geçtiğimiz günlerde UEFA’nın resmi internet sitesinde bir liste yayınlandı. Liste, yayınlandıktan kısa bir süre içinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi de başardı. Çünkü bahsi geçen listede yalnızca şike yapan takımlar yer alıyor. Yayınlanan listede Türk takımlarının yer alması ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

İçlerinde Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi köklü takımların da Online casino siteleri 2022 bulunduğu liste, UEFA’nın kendi resmi internet sitesinde yayınlandı. Listede toplamda 4 Türk takımı bulunmaktadır. Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın yanı sıra Sivasspor ve Eskişehirspor gibi Anadolu kulüplerinin isimleri de yer almaktadır. 

Toplamda dört Türk takımı olmak üzere; Fenerbahçe, Beşiktaş, Sivasspor ve Eskişehirspor’un şike yapan kulüpler ile aynı başlık altında yer alması tüm spor camiasında büyük ses getirerek tartışmalara sebep oldu.

UEFA noktayı koydu. Tescilli şikeler denmiş

Listede toplam 17 isim bulunmaktadır. UEFA,  şike yaptığını iddia ederek paylaştığı listede yer alan takımlar ve diğer tüm ilgililer için not düşmeyi de unutmamış.

Yıllardır süregelen şike olayları dolayısıyla UEFA son noktayı koyma kararı almış gibi görünüyor. Böylece, listenin altında “kararların itiraz üzerine CAS tarafından onandığı” da belirtilmiş. UEFA, yapılan şikelerin tescillendiğini de kendi resmi sitesinde yayınladığı liste ile beyan etmiştir.

Çoğu kişinin ismini bile bilmediği kasetin mucidi öldü!Güncel

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz