Samsung kablosuz kulaklıkta sınıf atladı

Samsung, Ağustos ayında Galaxy Note 20 akıllı telefonlarıyla birlikte fasulye şeklindeki Galaxy Buds Live kulaklıklarını piyasaya sürdü. Şimdi şirket, yeni cihazlarının halihazırda mevcut Galaxy Buds + ile nasıl birleştiğini gösteren bir infografik yayınladı.

Samsung yeni kulaklıklarının detaylarını paylaştı

Samsung Galaxy Buds iyi bir kulaklıktı fakat Galaxy Buds+‘ın ses kalitesinde büyük bir artışla gelmesi etkileyici. Koreli şirket, “sürükleyici bir dinleme deneyimi için üstün ses kalitesi” sağladıklarını söylüyor.

 

Galaxy Buds Live kalitesi kötü bir kulaklık değil, ancak “rahat kullanılabilirlik ve benzersiz tasarım” nedeniyle daha az “sürükleyici” olabilirler. Ancak Buds Live‘da, Galaxy Buds+‘da eksik olan Aktif Gürültü Kontrolü özelliği olduğunu da ekleyelim.

 

Galaxy Buds+ ve Galaxy Buds Live‘ın farklı şarj kutuları ve renk seçenekleri bulunmakta. Benzersiz form faktörü nedeniyle, pil kapasiteleri de farklı, ancak Samsung neredeyse eşit toplam pil süresi vaat ediyor yani yaklaşık 21-22 saat.

 

Galaxy Live’ın 12 mm sürücüsü vurgulanmış ve Galaxy Buds+ ikili woofer ve tweeter kurulumuyla karşılaştırılmış. Her iki kulaklık modelinde de sesin nereden geldiğini her zaman bulacak şekilde hizalanmış iki harici/dış mikrofonu var, böylece çağrılar sırasında mikrofon engellenmez veya sessize alınmaz.

Her iki kulaklık da şu anda internet üzerinden Samsung’un resmi sitesinden satın alınabiliyor. 

İşte uygun fiyatlı 5G modeli! realme 7 5GMobil Samsung

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz