Porsche Design Huawei Watch GT 2 Türkiye’ye geliyor!

Dün internet üzerinden gerçekleştirilen Huawei Mate 40 ailesi lansmanında markanın bazı ekosistem ürünleri de tanıtıldı. Huawei akıllı saat ailesine yeni katılan Porsche Design Huawei Watch GT 2, titanyum gövdesi ve Porsche Design logosu ile dikkat çekiyor. Saatte bulunan Porsche Tasarım Simgesi ile vurgulanan Huawei’nin yeni titanyum tokası, saati takıp çıkarma işlemini hızlı ve kolay hale getiriyor.

Porsche Design’ın ikonik kırmızı çemberine sahip iki dijital kurma kolu, saatin yenilikçi ve üst düzey üretiminin bir kanıtı niteliğinde. Hafif bir dokunuşla kullanıcılar, çeşitli ayarları ve yapılandırmaları kolayca keşfedebilir.

Porsche Design Huawei Watch GT 2 Türkiye’ye geliyor!

GT 2 ailesinde olduğu gibi golf, kayak ve dağ tırmanışı gibi iç ve dış mekan sporları olmak üzere 100’den fazla egzersiz modu bulunan akıllı saat iki haftaya varan pil ömrü ve 50 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahip.

Akıllı saat Huawei TruSeen 4.0+ kalp atış hızı izleme teknolojisi, stres seviyesi, uyku kalitesi ve SpO2 seviyesi takibi yapabiliyor. Yeni akıllı saatin Türkiye pazarında da satışa sunulacağı düşünülüyor. 

Huawei Mate 40 sonunda tanıtıldı! İşte özellikleri!Mobil Huawei Huawei Mate 40

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz