Oppo tablet ve bilgisayar üretecek!

Oppo‘nun mevcut ürün yelpazesinde akıllı telefonlar, akıllı giyilebilir cihazlar, kablosuz kulaklıklar ve akıllı TV’ler bulunmakta. Eğer Çinli kaynak Dijital Chat Station’ın iddiaları doğruysa, şirketin gelecek yıl piyasaya sürülen tablet ve dizüstü bilgisayarlarla portföyünü daha da çeşitlendirdiğini göreceğiz.

Kaynak, Oppo‘nun tabletlerinin ve dizüstü bilgisayarlarının piyasaya sürülmesi için herhangi bir zaman aralığı sunmuyor ve bu ürünlerle ilgili teknik özellikler şu anda belli değil. Bununla birlikte, Oppo‘nun tablet üretmesi ortaya ilgi çekici ürünler çıkarabilir.

Oppo tablet ve bilgisayar üretecek!

Tablet pazarına giren Oppo, Android tabletleri piyasaya süren bir avuç marka olduğu göz önüne alındığında oldukça ilginç olacağa benziyor. Lenovo gibi şirketler bütçe segmentine odaklanırken, yalnızca Samsung ve Huawei gibi markaların premium cihazları var. Xiaomi‘nin tabletleri vardı, ancak son birkaç yıldır güncelleme yapılmadı.

Şu anda tablet pazarına Apple’ın iPad serisi hakim ve şirketin bu alanda birden çok seçeneği var. Oppo‘nun planlarında neler olduğunu ve şirketin tableti için hangi fiyat aralığını hedeflediğini görmek için biz de sabırsızlanıyoruz.

Dizüstü bilgisayara gelince, şirket, ürün yelpazesini akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara kadar genişleten Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi rakiplerle karşı karşıya kalacak. Henüz Oppo‘nun bunlara dair planları hakkında herhangi bir bilgi yok, ancak önümüzdeki haftalarda veya aylarda bunun hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz.

Şimdi Intel düşünsün: Apple M1 işlemcisini tanıttı!Donanım Samsung Apple Xiaomi Android Huawei iPad OPPO Lenovo

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz