OnePlus 8 serisi telefon sahiplerine müjde!

OnePlus, OnePlus 9 serisi ile Çin’deki cihazlarında ColorOS’a geçiş yapmıştı. Şimdi firma diğer bazı modelleri içinde bu güncellemeyi yayınlamayı düşünüyor. Şirket Mayıs ayı ortasında OnePlus 8 serisi ve OnePlus 8T için ColorOS 11 erken erişim programını zaten başlatmıştı. Aradan geçen 2 aylık süreçte bu cihazların ne zaman kararlı sürüm alacakları ortaya çıkmış oldu.

OnePlus Topluluk yöneticisinin yaptığı açıklamalar şu şekilde 

 

OnePlus’un Topluluk Yöneticisi Jia Lan Shuai, OnePlus Community China ile ilgili resmi bir duyuruda “OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8T’nin 2022’de ColorOS kararlı sürümü ile güncelleneceğini” söyledi.

Oppo’nun yakın zamanda Android 12 tabanlı ColorOS 12’yi duyurması beklendiğinden, son çıkan OnePlus amiral gemisi telefonlarında bu sürümü almasını düşünüyoruz. Belki de yakın zamanda bu telefonlar için ColorOS 12 beta programının başlaması söz konusuda olabilir. Gelişmeleri bekliyoruz.

Geçen haftalarda OnePlus, OxygenOS’un kod tabanını Oppo’nun ColorOS sistemi ile birleştirdiğini duyurmuştu. Küresel pazarda olan diğer cihazlarında ileride ColorOS arayüzünü çalıştıracağını ancak bunun OnePlus’ın arayüzü ve özellikleri olması sebebi ile OxygenOS olarak adlandırılacağını belirtelim.

ColorOs 12 gümbür gümbür geliyor!Mobil Android OPPO OnePlus OnePlus 8T OnePlus 9 Android 12

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz