Netflix “League of Legends” fragmanı Jinx hayranlarını heyecanlandırdı

Bir süredir Riot’un hit oyunu League of Legends’a dayanan ilk animasyon gösterisini hayranlar tarafından bekleniyor. Bu yılın başlarında bir prömiyer tarihi ve teaser aldıktan sonra, nihayet Netflix serisi için Arcane adlı ilk genişletilmiş fragmanımızı görüyoruz.

Klip, GeekedWeek’in bir parçası olarak Netflix Geeked Twitter hesabında karşımıza çıktı. Görünüşe göre gösterinin merkezinde yer alacak karakter Jinx’e odaklanılıyor.

League of Legends fragmanı Jinx hayranlarını heyecanlandıracak

Nothing like a little sibling rivalry. 

Watch the first clip from #Arcane, the @LeagueofLegends animated series coming fall 2021 to Netflix. #GeekedWeek pic.twitter.com/m25ciGHr9M

— Netflix Geeked (@NetflixGeeked) June 11, 2021

 

Video, Jinx’in harap bir yapıya girmesiyle başlıyor. Flashback’ler ve duygusal atmosfer fragman, Jinx’in kız kardeşi Vi ile etkileşimlerinin küçük parçalarının yanı sıra, bir yumruklarla dolu öfkeli bir şekilde eğitimini gösteriyor. Öfkeli antrenmanın ardından Jinx, panoda Vi’nin hemen altında ikinci sırada olduğunu görüyor. Netflix Geeked tweet’i de fragmanı “Küçük kardeş rekabeti gibisi yok” sloganıyla sundu. Görünüşe göre Jinx ve kız kardeşi arasındaki ilişki odak nokta olacak. Netflix daha önce Arcane’nin Jinx karakterinin geldiği Ütopik Piltover bölgesinde geçeceğini söylemişti. Gösteri, “iki ikonik Lig şampiyonunun kökenlerini ve onları parçalayacak gücü” anlatacak.

Seriden ne bekleyeceğimiz ve popüler MOBA oyunundan başka hangi karakterlerin ortaya çıkabileceği konusunda henüz daha fazlasını göremedik. Arcane bu sonbaharda Netflix’te yayınlanacak, bu yüzden önümüzdeki aylarda Riot ve Netflix’ten daha fazla fragman görmemiz muhtemel.

Honor 50 SE, Honor 50 ve Honor 50 Pro tüm özellikleri ve fotoğrafları ile ortaya çıktı!Mobil Netflix Twitter

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz