Microsoft Teams en iyi konferans uygulaması olabilir

Bilişim, teknoloji ve sosyal medya alanında yılın en iyilerinin belirlendiği Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde “En İyi Konferans Uygulaması” kategorisinde aday gösterilen Microsoft Teams’e oy vermek isteyenlerin 20 Aralık Pazar gününe kadar www.bogazicibilisimodulleri.com adresini ziyaret etmeleri gerekiyor.

Microsoft Teams en iyi konferans uygulaması olabilir

Bilişim, teknoloji ve sosyal medya alanında yılın en iyilerinin belirlendiği Boğaziçi Bilişim Ödülleri’ne Microsoft da “En İyi Konferans Uygulaması” kategorisinde Microsoft Teams ile aday gösterildi. Kategori adayları, 2 hafta sürecek halk oylamasının ardından, alanında öncü isimlerden meydana gelen jüri tarafından değerlendirilecek ve kazananlar belirlenecek. Pandemi nedeniyle online olarak Youtube / Twitch ve Facebook platformlarından yayınlanacak ödül töreni öncesinde Microsoft Teams uygulamasına oy vermek isteyenlerin 20 Aralık Pazar gününe kadar www.bogazicibilisimodulleri.com adresini ziyaret etmeleri gerekiyor.

Microsoft Teams nedir?

Ekip çalışması için eşsiz bir platform olan Microsoft Teams; sohbet edebileceğiniz, toplantı yapabileceğiniz, dosya paylaşabileceğiniz ve iş uygulamaları üzerinden çalışabileceğiniz, paylaşılan bir çalışma alanında her şeyi bir araya getiriyor. Word, Excel, PowerPoint ve SharePoint gibi yerleşik Office 365 uygulamalarıyla dosyalar üzerinde birlikte çalışılmasını sağlayan Microsoft Teams’te zamanlama yönetimi, toplantı notu alma, ekran paylaşımı, toplantı video kaydı ve anlık mesajlaşma gibi özellikler de bulunuyor. Eğitim alanında, öğrenciler, öğretmenler ve personelin tümü kesintisiz bir şekilde çalışabiliyor, içerik oluşturup birbirleriyle kaynak paylaşabiliyor. Eğitimciler, sınıfları takip edip ödevler verebiliyor, öğrenciler için not defterleri oluşturabiliyor.

Microsoft Teams ile dijital tribün dönemi başlıyorGüncel YouTube Facebook Microsoft

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz