Kripto para Türkiye’de can aldı!

Son aylarda oldukça yükselen trendi ile yatırımcıları sürekli kendisine çekmeye devam eden kripto paralar son birkaç gündür büyük bir düşüş trendine girmiş durumda.

İstanbul, Kağıthane’de 50 yaşındaki emlakçı Caner Ünal evini de satarak tüm parasıyla kripto paralara yatırım yaptı. Olayın gerçekleştiği günün sabahında büyük para yatırdığı borsayı takip etmeye başladı.

Parasının kaybettiğini gören Ünal ruhsatsız tabancasıyla başına bir el ateş etti. Sesi duyan çevredeki vatandaşlar olayı görünce sağlık ekiplerine ve polise haber verdi. Ağır yaralı şekilde hastaneye kaldırılan Ünal tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hayatını kaybeden Ünal’ın evli ve 1 çocuk babası olduğu öğrenildi.

 

Bu üzücü olay maalesef ki kripto para piyasasının çöküşü yüzünden yaşanan ilk intihar değil. Daha önceki 2018 ayı piyasasında da dünya çapında birçok yatırımcının intihar ettiği haberini almıştık. 

Bu konuda tekrar bir çağrıda bulunmak durumundayız: Kaybettiğinizde hayatınızı ve sevdikleriniz etkileyecek miktarda parayı asla kripto piyasasına yatırmayın.

Thodex şikayetleri çığ gibi büyüyor!Kripto Para Ethereum Bitcoin Ripple

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz