Kafe sektörüne yeni uygulama

Hem kafelere hem de kafe müşterilerine odaklanan LOCA’da ekosistemin ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmet sunuluyor. Yerinde ödeme ve sadakat uygulaması olarak tasarlanan kafe uygulamasında; en yakın kafeler ve fırsatları, temassız ödeme, ücretsiz kahve, hediyeler, sektör etkinlik biletleri, çekilişler ve sürprizler gibi birçok özellik bulunuyor.

Son 150 yıldır dünyanın dört bir yanına dağılan kahve kültürü, 2000’li yıllardan sonra büyük bir ivme kaydetti. Son 15 yıldır insan sirkülasyonu olan her yere kafe ve kafeteryalar açılan Türkiye’de 25 kafe zincirinin binden fazla şubesi bulunuyor. Esnaf kafelerin sayısı ise 3 bini geçiyor. Türkiye’deki kafe sektörünün 2,5 milyar liralık bir ticaret hacmine sahip olduğu belirtiliyor. Bu pazardaki eksiklikler üzerine araştırmalar yapan bir grup girişimci, ticari hayatta önemli bir yer tutan nitelikli kahve sektörüne yönelik son derece efektif bir uygulama geliştirdi.

LOCA, hem kafelere hem de kahve severlere yönelik iki farklı uygulama barındırıyor. Ekim 2019 tarihinde yayınlanan uygulama içinde “LOCA” kafe müşterilerine, “LOCA KAFE” ise kafelere odaklanıyor.

LOCA şimdilik İzmir, İstanbul ve Ankara’da kullanılabilirken, yakın zaman içinde Eskişehir ve Antalya’da da kullanıma sunulacak. İki yıl içinde ise 4 binden fazla kafede LOCA kullanılması hedefleniyor.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz