Jahrein siyasetçi konuk etti sosyal medya yıkıldı

Siyasi parti liderlerinin sosyal medya fenomenleriyle olan etkileşimleri bu platformlarda büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bu ilgiden hoşnut olan liderler ise birer ikişer bu tarz yayınlara ve fenomenlere konuk olmaya devam ediyorlar.

Jahrein siyasetçi konuk etti sosyal medya yıkıldı

Bu yayınlardan biri bu akşam ünlü Twitch fenomeni Jahrein tarafından gerçekleştirildi. Gerçek adı Ahmet Sonuç olan Jahrein, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu‘nu canlı yayında konuk etti. Özellikle oyun yayınlarıyla ilgi çeken ve önümüdeki seçim bağımsız milletvekili adayı olacağını açıklayan Jahrein‘in bu yayını özellikle sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Bir saat 46 dakika süren ve Twitch üzerinden gerçekleştirilen ve saat 20:30’da başlayan canlı yayında Kılıçdaroğlu‘na birçok soru soran ve takipçilerden gelen soruları ileten Jahrein‘in bu yayını farklı sosyal medya platformlarında da ilgi gördü. 

Twitter’de Trendler‘e giren yayınla ilgili olarak haber hazırlandığı saat itibariyle 9.614 adet mesaj paylaşılmıştı.

Twitch üzerinden yapılan canlı yayını buradan izleyebilirsiniz.

Görünen o ki bu tarz canlı yayınların farklı varyasyonlarını önümüzdeki dönemde de görmeye devam edeceğiz. Özellikle gençlerin oylarını almak isteyen ve fikirlerini duymak isteyen siyasi parti liderlerinin bu tarz fenomenlerin yayın ve platformlarına konuk olmaya devam edeceğini söyleyebiliriz. 

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Siyasi parti liderlerini bu tarz platformlarda görmek ister misiniz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizlerle ve okuyucularımızla paylaşabilirsiniz. 

 

Redmi yeni kamera sensörü ile çok iddialı!Mobil Twitter Twitch

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz