İş ve oyun için iddialı model; Huawei MateBook D15 2021 incelemesi

Son dönemde Huawei’nin PC sektöründe iddialı adımlar attığını söyleyebiliriz. Özellikle de iş ya da okul için bir dizüstü PC arıyorsanız, Huawei bakacağınız ilk adreslerden biri olabilir.

Malum Huawei için mobil pazarda işler istenildiği gibi gitmiyor. Nitekim bu durum Çinli üreticinin yetkili isimlerini de rahatsız ediyor. Fakat mevcut şartlarda yapılabilecek en iyi hamle, ağırlık verilen sektörü değiştirmek olacaktır.

Huawei yetkilileri de tam olarak böyle yaptılar. Huawei özellikle son 6 ayda mobil pazar yerine dizüstü bilgisayar sektörüne dümen kırdı. Sonuç olarak ortaya fiyat / performans bazında öne çıkan pek çok cihaz çıktı.

Nitekim bugün incelediğimiz MateBook D15 2021 de bunlardan biri. Intel imzası taşıyan 11 nesil işlemci ile gelen bilgisayar, dahili ekran kartı taşımasına rağmen hayli yeterli bir performans sunuyor.

Huawei MateBook D15 2021, 16:9 boyutundaki ekranı, cüssesine göreceli olarak hafif kalan ağırlığı ve şık tasarımı ile kullanıcı beklentilerini karşılayan bir ürün. Elbette bu ürünün fiyatı size yüksek gelirse o zaman bir önceki dönemde çıkan ve içerisinde AMD Ryzen yongalarının yer aldığı modellere de bakabilirsiniz. Burada tercih tamamen size kalmış diyebiliriz.

 

İşlemci: 11 Nesil Intel Core i5 
Ekran Kartı: Intel Iris Xe 
Ön Bellek: 16GB 
Hafıza: 512GB SSD 
Ekran Boyut: 15,6 inç IPS 
Çözünürlük: * 1080 1920 
Görüş açısı: 178 derece 
Ekran / kasa oranı:% 87 
Batarya: 42Wh 
Trackpad: Çoklu dokunmatik 
USB-C x 1 data veri aktarımı, şarj etme USB3.0 (A Tipi) x 1, WLAN, 2×2 MIMO,80MHz,867Mbps
HUAWEI Share, OneHop Dosya Paylaşımı 
Boyutlar: 357.8mm × 229.9mm × 16.9mm Ağırlık: 1.53 kg

Nokia satış rakamlarıyla şaşırttı! Bir tek Türkiye’de satmıyor!Mobil Huawei Intel AMD

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz