Game of Thrones evrenine iki yeni isim katılıyor!

Game of Thrones gelmiş geçmiş en iyi diziler arasına adını yazdıran bir yapım. Her ne kadar HBO’nun Game of Thrones serisi hayranları hayal kırıklığına uğratarak bitse de, hayranlar şimdi tüm umutlarını House of the Dragon serisine bağladılar. House of Dragon, Targaryen hanesine odaklanacak.

House of Dragon evrenine iki yeni isim katıldı 

 

Bugün House of Dragon serisine katılacak iki yeni isim belli oldu. Milly Alcock ve Emily Carey, Game of Thrones olaylarından yüzlerce yıl önce geçen olaylara odaklanan dizinin ek oyuncuları olacak.  Alcock, kralın saf Valyria kanından doğan ilk çocuğu ve bir ejderha binicisi olan Prenses Rhaenyra Targaryen’in genç versiyonunu oynayacak. Emma D’Arcy, Targaryen Hanesi’ni yıkmakla tehdit eden iç savaşa bulaşan yetişkin Rhaenyra’yı oynuyor.

Carey ise Alicent Hightower’ın küçüklüğünü canlandıracak. Kral Eli Otto Hightower’ın kızı olan Alicent, Yedi Krallık’taki en alımlı kadın. Alicent, hem saray adabına hem de keskin siyasi zekaya sahip.

House of the Dragon, George R. R. Martin’in Ateş ve Kan (Fire and Blood) romanından uyarlanıyot. Dizide Targaryen ailesi merkeze alınack ve Aegon the Conqueror’ın (Fatih Aegon) Westeros’a gelişi ile Targaryen hanedanı içinde çıkan iç savaşa odaklanacak. Dizinin yapımı Nisan ayında başlamıştı.

House of the Dragon‘a katılan bu yeni oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz? Game of Thrones’un ilk spinoff şovunu dört gözle bekliyor musunuz? 

OnePlus, Geekbench’den çıkarılmasıyla ilgili konuştu!Mobil LG

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz