Galaxy S10 şimdi de Android Auto problemi yaşatıyor

Yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy S10 ile ilgili bazı sorunlar ortaya çıkmıştı. Android Auto ile birlikte bu sorunlara bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Galaxy S10 sahipleri Android Auto sorunu yaşıyor!

Bazı Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus kullanıcıları, telefonlarının Google tarafından geliştirilen Android Auto ile çalışmasını sağlayamadıklarını ve bir takım sorunlar yaşadıklarını iddia ettiler. Kullanıcılar Samsung ABD Topluluk Forumu ve sosyal medya platformlarında şikayetlerini dile getirip uygulama kullanımı ile ilgili tuhaf hata bildirimleri aldıkları bilgisini paylaştılar. Bazı kullanıcılar Android Auto‘nun cihazlarını tanımadığını iddia ederken bazı kullanıcılar ise, ilk etapta normal çalıştığını fakat kısa bir süre sonra bir komut verildiğinde uygulamanın devre dışı kaldığını dile getirdiler.

Android Auto sorunları nasıl düzeltilir?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un, Android Auto sorununu çözmek ile ilgili herhangi bir çalışması olup olmadığı henüz bilinmiyor. Çünkü konu ile ilgili Samsung‘dan herhangi bir açıklama gelmiş ya da duyuru yayınlanmış değil. Ancak Samsung‘un Galaxy S10 akıllı telefonları ve Android Auto ile ilgili sorunları çözmek için hangi yolları izleyeceği ile ilgili ayrıntıları alır almaz, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Android Auto nedir?

Google tarafından geliştirilen Android Auto, Google tarafından geliştirilen ve telefonların otomobilllerde daha verimli kullanılmasını sağlayan bir özellik. 25 Haziran 2014 tarihinde duyurulan uygulama, Android Otomobil ismiyle olarak 19 Mart 2015 tarihinde yayımlandı.

Daha önce de bir takım sorunlar ile gündeme gelen, Samsung‘un yeni modeli Galaxy S10 ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 batarya hatası ile geldiMobil

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz