Formula 1 İstanbul ile ilgili müjdeli haber geldi!

Hafta sonu gerçekleşmesi beklenen Formula 1 Türkiye etabıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı ve ücretsiz izlenebileceği açıklandı. Yayıncı kuruluş S Sport, ana yarışla birlikte antrenman ve sıralama turlarının da ücretsiz olarak paylaşılacağını söyledi. 

Böylelikle bütün Formula 1 tutkunları, bu heyecana ortak olabilecekler.

Formula 1 İstanbul ile ilgili müjdeli haber geldi!

En çok takip edilen motor sporlarından biri olan Formula 1’e bu hafta sonu ülkemiz ev sahipliği yapacak. Yıllar sonra tekrar ülkemize gelen yarış araçları hafta sonu boyunca tutkunlarına heyecanlı anlar yaşatması bekleniyor. Salgın hastalık nedeniyle seyircisiz olarak gerçekleşen etkinliği, tüm meraklıları ücretsiz olarak televizyonlarından izleyebilecekler.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalarda, yarışların Intercity İstanbul Park’ta izleneceği ifade edilmişti. Hatta tüm biletler satılmıştı. Ancak sonraki süreçte salgının seyrine bağlı olarak yarışların izleyicisiz yapılmasına karar verildi. Yarışı izlemek isteyen herkesin ücretli bir kanal olan S Sport’tan izleyebileceği ifade edilmişti. S Sport tarafından yapılan açıklamalarda ise Formula 1 yarışının şifresiz olarak paylaşılacağı müjdesini verildi. 

 

Yapılan açıklama göre, antrenman ve sıralama turları da ücretsiz izlenebilecek. Ek olarak kanal, organizasyonla ilgili tüm gelişmeleri de seyircilere aktaracak. 

S Sport kanalına ulaşmak için yapılması gereken ayarlar

S Sport kanalına erişebilmek için uydu ayarlarınızı şu şekilde belirleyerek manuel kanal arama yapmanız gerekiyor;

Uydu: TURKSAT 4A Frekans: 12188 MHz Polarizasyon: Dikey (vertical) Symbole Rate (Sembol Oranı): 27500 Telefonunuzu Huawei HarmonyOS için hazırlayın!Mobil

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz