Cem Yılmaz açıkladı: Erşan Kuneri dizisi Netflix’te

Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden birisi olan Cem Yılmaz, merakla beklenen yeni projesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Erşan Kuneri dizisi ile ilgili merak edilenleri yanıtlayan usta isim, dizinin yayın tarihinden hangi platformda olacağına kadar birçok konuya açıklık getirdi.

Cem Yılmaz açıkladı: Erşan Kuneri dizisi Netflix’te

Bilindiği gibi G.O.R.A filminde çok kısa bir sahnede yer almasına rağmen hafızalara kazınmayı başaran ve efsane bir karakter olan Erşan Kuneri, dizi oluyor. Usta komedyen, bu müjdeyi bizlere vereli aylar oldu. Cem Yılmaz aslında böyle bir projenin aklında olduğunu Instagram üzerinden duyurduğunda dizi hakkında hemen hiçbir şey belli değildi ancak aylar geçtikçe bazı şeyler hakkında önemli ip uçları ortaya çıkmaya başladı. Bu ip uçlarının başında ise yapımın 8 bölümlük mini bir dizi olacağı geliyordu. Ancak Cem Yılmaz proje ile ilgili tüm merak edilenleri sonunda yanıtladı.

 

Buna göre Erşan Kuneri dizisi popüler dizi, film ve belgesel içerik platformu Netflix üzerinden yayınlanacak. 2021 yılında karşımıza çıkmasını beklediğimiz yapımın hangi ayda bizlerle olacağı ise henüz belli değil. Bunun yanında dizi sürpriz format ve şovları da bünyesinde barındıran bir komedi olacak ve en az 8 bölümden oluşacak. En az diyoruz çünkü Cem Yılmaz’a göre başarı durumuna göre yapım daha da uzatılabilir.

Tüm zamanların en iyi 10 Netflix filmiSinema Netflix Instagram

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz