Black Friday ne zaman? Efsane indirimler sizleri bekliyor!

Alışveriş tutkunları bu sene de Black Friday indirimlerini büyük bir merakla bekliyor. Hemen her sene mağazalar ve online alışveriş sitelerinin tamamında Black Friday haftasına özel efsane indirim fırsatları ortaya çıkıyor. Tüketiciler bu indirim fırsatlarından yararlanacağı günü merakla beklerken, kimileri indirimlerin göstermelik olmasından şikayet ediyor. Bu görüşü savunanlara göre mağazalar ilk önce fiyatları arttırıyor, daha sonradan indirim yaparak satışlarını arttırmanın planlarını yapıyor. Yine de çoğu kişi Black Friday ne zaman sorusunun cevabını merak ediyor.

Black Friday ne zaman? Efsane indirimler sizleri bekliyor!

Ancak her şeye rağmen genel görüş, Black Friday ile beraber güzel indirimlerin ortaya çıktığı yönünde. Peki ama Black Friday nedir? Bilmeyenler için bu günün önemini kısaca açıklayalım. Black Friday, ABD’de şükran gününden sonra gelen ilk Cuma gününü tanımlamak için konulmuş bir isimdir. Türkçe’ye “Kara Cuma” olarak çevirebileceğimiz bu gün, ayrıca noel alışveriş sezonunun başlangıcı olarak da kabul edilmektedir. Türkiye’nin çoğu online alışveriş sitesi ve mağazalarında ise bu gün için “Efsane Cuma” veya “Kara Cuma” ifadesi kullanılmaktadır.

 

Black Friday günü her sene olduğu gibi bu sene de güzel indirimlere sahne olacak gibi duruyor. Koronavirüs pandemisi sebebi ile mağazalar satışlarını arttırmak adına bu sene çok daha geniş kapsamlı indirimleri hayata geçirmeyi planlıyor. 27 Kasım 2020 gününe denk gelen indirimlerin hafta boyu sürmesi beklenirken, tüketicilerin yüzünün gülmesi büyük olasılık diyebiliriz. Özellikle teknolojik ürünler için de ciddi indirimlerin yapılmasına neredeyse kesin gözü ile bakılıyor.

Oppo ve OnePlus’tan sonra yeni bir marka daha geliyor!Mobil Koronavirüs

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz