Başkan Yavaş Twitch’e çok konuşulacak video ile giriş yaptı!

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Başkan Yavaş, canlı yayın platformu olan Twitch’e girmeye hazırlandığını anlatan videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Geçtiğimiz aylarda kendi Twitch hesabını açan Mansur Yavaş, yapmış olduğu paylaşımla Twitch hesabının duyurusunu gerçekleştirmişti.

Twitter hesabından “Selam chat” notuyla keyifli bir video paylaşan Mansur Yavaş, videoda Twitch’te neler yapacağından bahsetti. Bir süredir Twitch hesabı olmasına rağmen herhangi bir paylaşım yapmayan Yavaş, çok yakında yayınlara başlayacağının da mesajını vermiş oldu.

Mansur Yavaş: Selam chat

Sözlerine Twitch yayıncısı Pqueen’in “Başkanım yok mu Twitch yayıncılığınız peki?” sorusunu “Var” şeklinde yanıtlayarak başlayan Yavaş, videoda şu ifadeleri kullandı:

“Selam chat, ben Mansur Yavaş. Artık ben de burada, Twitch’teyim. Buradayım. Çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum. Sizlerin sorunlarını dinlemek, birlikte yeni fikirler üretmek için Twitch’teyim. Sizinle beraber birçok yayın yapacak, hatta yeri geldiğinde yayınlarınıza izleyici olarak katılacağım. Şimdiye kadar Ankara’da yaşayan gençler için birçok çalışmaya imza attık. Daha güzel bir Ankara ancak sizlerle mümkün. Öğrenci dostu gençlerin fikirlerini önemseyen bir Ankara’yı gelin, birlikte oluşturalım. Kim bilir? Belki birlikte oyun oynar, mid’de karşılaşırız”

Selam chat 😊https://t.co/UxXNgTm62I pic.twitter.com/kGhwLjwgwz

— Mansur Yavaş (@mansuryavas06) March 14, 2021

 

Yapmış olduğu bu girişim ile gençlerin ilgisini şimdiden çekmeyi başardığını düşündüğümüz Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’ın Twitch’e katılması hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

Müjde! Türkiye’de akıllı telefon fiyatları düştü!Teknoloji TV Twitter

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz