Apple 8 Aralık’ta yeni bir ürünle geliyor!

Geçen ayın ortasında, Twitter habercisi “L0vetodream”, Apple’ın kış için mükemmel bir yeni yıl sürprizi duyuracağını iddia etmişti. Yakında gerçekten Apple tarafından duyurulacak bazı yeni ürünler olabilir. MacRumors, makul bir kaynaktan, bir değişikliğin geleceğinden bahseden dahili bir AppleCare belgesi aldığını bildirdi. Belge, teknisyenler de dahil olmak üzere servis sağlayıcılarına, 8 Aralık tarihinde gerçekleşecek bir değişikliğe hazır olmalarını söylüyor.

Apple, yeni SKU’lar, yeni/güncellenmiş ürün açıklamaları ve yeni/güncellenmiş ürün fiyatlandırması yayınlayacağını söylüyor. Bu durumda yeni bir ürünün de çıkması işten bile değil. iPhone 12‘nin tanıtımı 13 Ekim’de gerçekleşmeden önce, şirket teknisyenlere çok benzer bir not göndererek teknisyenlere o tarihte yaklaşık saat 10:00’da AppleCare ile ilgili değişiklikler için hazırlanmalarını söylemişti.

Apple, kulak üstü AirPods Studio’yu 8 Aralık’ta tanıtacak mı?

Dökümanda doğu zaman dilimine göre sabah saat 8:30’dan bahsedildiği düşünüldüğünde, bu sanal bir olaya layık büyük bir cihaz fikrini hemen hemen ortadan kaldırıyor. Yani, Apple Glass‘ın ortaya çıkmasını beklemeyin. Katlanabilir bir iPhone görmeyi de beklememelisiniz. iOS 14.3 ve yeni Apple Fitness+ hizmetinin 8 Aralık‘ta açıklandığını düşünürsek de, hiçbirinin AppleCare ile herhangi bir ilişkisi olmayacak.

Bir kış bağlantısı görmesek de Apple Tags aksesuarını takip eden öğeyi görebiliriz. Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahip kulak üstü AirPods Studio kulaklıklar da mantıklı olabilir. Sonuçta, kışın kulaklarınızı daha sıcak tutacaklar.

Apple bu sefer hapı yuttu!Güncel Apple Twitter iPhone iPhone 12 iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max

ilksayfahaberleri
sonsayfahaberleri
askevlilik

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz