PlayStation Store iade politikasını güncelledi!

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Store para iadesi politikasını güncelledi.

PlayStation Store iade politikasını güncelledi!
 

Artık PlayStation Store üzerinden satın aldığınız bir içeriği eğer indirmediyseniz iade etmek için 14 gün süreniz olacak. Oyunun bozuk olması halinde para iadesi talebi kabul edilecek. Ayrıca ön siparişlerde de para iadesi talebi kabul edilecek.

Yapılan güncelleme şunları içermektedir; 

Tam oyunlar, indirilebilir içerik, temalar, avatarlar ve sezon kartları bu kategoriye dahildir.
 
PlayStation Store aracılığıyla bu tür bir içerik satın aldıktan sonra PSN cüzdanınıza para iadesi talep etmek için satın alma işleminden itibaren 14 gün süreniz vardır. Satın aldığınız içeriği indirmeye ya da yayınlamaya başladıysanız içeriğin bozuk olmaması halinde para iadesi için uygun olmayacaksınız.
 
Bu tür bir içeriğe yönelik para iadesi talebinde bulunmak için lütfen para iadesi talep formu doldurun. Tüm hüküm ve koşullar için lütfen PlayStation Store iptal politikası bağlantısını ziyaret edin.
 
Formu göndermek için harcanan süre 14 günlük süreye dahildir. 14 günlük süre yanıt almadan önce sona ererse uygunluk durumunuzu kaybetmezsiniz. Çıkış tarihinden 14 günden daha fazla bir zaman varken yapılan ön sipariş satın alma işlemleri: Bu tür ön sipariş satın alma işlemi için içeriğin yayın tarihine kadar herhangi bir zamanda para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.
 
Çıkış tarihine 14 günden daha az bir zaman varken yapılan ön sipariş satın alma işlemleri: Bu tür ön sipariş satın alma işlemi için satın alma tarihinden en fazla 14 gün sonra para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Bu hafta çıkacak oyunlar! (1 – 5 Nisan)Oyun

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz