İnceleme: ADATA XPG INFAREX M20 oyuncu faresi!

ADATA INFAREX M20, geçen yıl ADATA tarafından sunulan ilk oyuncu farelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. XPG rozeti taşıyan fare, normal oyun odaklı cihazlarınızla karşılaştırıldığında daha ciddi bir performans değerleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

ADATA XPG INFAREX M20 oyuncu faresi inceleme!

Ergonomik sağ el odaklı bir tasarıma sahip olan M20, 20 milyon tıklama ömrüne sahip OMRON clicker ve önyükleme için 5000 DPI sensör içeriyor. 

Özelliklere gelince, XPG INFAREX M20, herhangi bir yazılım gerektirmeden 125Hz‘den 1000Hz‘ye varan bir yoklama oranıyla birlikte 400 ila 5000 arasında ayarlanabilir bir DPI sunuyor oyunculara. Bu, RGB aydınlatma desteği ile birlikte oyuncuların çoğunluğu için çekici bir seçim olarak nitelendirilebilir.

6 tuş takımına sahip olan fare, 1.8 metrelik bir bağlantı kablosuna sahip. Toplam 160 gram ağırlığında olan M20, USB bağlantı kablosuyla destekleniyor. INFAREX M20, ince ve sade bir ambalajın içinde beğenimize sunuluyor. Oldukça açık ve net bir şekilde cihazın detaylarına kutu tasarımından göz atabiliyoruz. 

Kutu içeriğinde ise fare hızlı bir başlangıç kılavuzu ile birlikte geliyor. Bunun dışından herhangi bir ek aparat veya taşıma çantası pakete dahil edilmemiş. Peki ya malzeme kalitesi? ADATA XPG INFAREX M20, sağ el kullanımı için tasarlanmış orta ve büyük derecede değerlendirilebilecek bir oyuncu faresi.

ADATA XPG INFAREX M20 kazanma fırsatı!Donanım

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz