ETIYA Yapay Zeka Zirvesi’ne katıldı

Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) tarafından Maslak UNIQ’de düzenlenen Türkiye Yapay Zeka Zirvesi 14 Mart tarihinde dünyada ve Türkiye’de önemli başarılara imza atan liderleri bir araya getirdi. Etkinliğin altın sponsorlarından ve katılımcılarından biri olan Türkiye’nin yerli yazılım devi ETIYA, katılımcılara kurumların dijital dönüşüm ortağı olarak “akıllı dönüşüm” yolculuklarında izledikleri stratejiyi ve yapay zeka uygulamalarını anlattı.

ETIYA Yapay Zeka Zirvesi’ne katıldı

Yapay zeka dünyasındaki en son yeniliklerin konuşulduğu organizasyonda, finans, eğitim, perakende, üretim ve otomotiv başta olmak üzere, birçok sektöre yönelik örnekler, başarı hikayeleri ve teknolojik konseptlerin yanı sıra yerli ve uluslararası uzmanlar bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

Dijitalleşmede müşteri deneyimine dikkat çeken ETIYA Kurucu Ortağı ve Ceo’su Aslan Doğan ‘‘Kurumların her yeni çağda yeniden şekillenen müşteri davranış modellerine paralel olarak mevcut iş modellerini değiştirmesi gerekiyor. Dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğu bu noktada ETIYA olarak devreye giriyoruz. Yapay zeka portföyümüzle işletmelerin ihtiyaç duyduğu gelecek senaryolarını 15 yıllık bilgi birikimimiz ile bir inovasyona dönüştürürken; “Connected Customer First” stratejisi ile dijitalleşme süreçlerinde müşteri deneyimini önceliklendiren çözümler sunuyoruz’’ dedi.

Etkinlik kapsamında ETIYA Dijital Dönüşüm ve Danışmanlık Genel Müdür Yardımcısı Uğur Karakaya ETIYA’nın akıllı dönüşüm başarı hikayelerini anlattığı konuşmasını gerçekleştirirken, ETIYA Yapay Zeka uzmanları tarafından Yapay Zeka workshopları düzenledi. Workshopta katılımcılar ETIYA’nın yapay zeka uygulamalarını deneyimleme olanağına sahip oldu.

Türkiye Yapay Zeka çağına hazır olduğunu gösterdiGüncel

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz