Vodafone müşterileri yaşadı 30GB hediye internet!

Türkiye’de hizmet veren 3 mobil operatörden biri olan Vodafone, müşterilerini çok sevindirecek bir kampanyaya daha imzasını atıyor. Yeni kampanya kapsamında Vodafone’a yeni geçecek olan müşteriler 3 ay boyunda 10GB internet kazanacaklar. Yani Vodafone müşterileri toplamda 30GB internetin sahibi olacaklar.

Son dönemde mobil operatörlerin farklı kampanyalarla hediye GB’lar vermeleri gerçekten güzel. Umarız bu tarz kampanyaların sayısı hızla artar. Bu arada Vodafone Türkiye ekibinin konu ile ilgili yaptığı açıklamaya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Vodafone müşterileri yaşadı 30GB hediye internet!

Vodafone Red, ünlü isimler Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın sevilen Instagram canlı yayını “Mücbir Sebepler”e sponsor oldu. İkinci sezonunda “Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” adıyla yayınlanacak olan programın ilk bölümü, 13 Kasım Cuma gecesi saat 23:59’da gerçekleşecek.

Vodafone Red, ilk bölümün şerefine yeni abonelerine hediye internet de verecek. Buna göre, 13 Kasım Cuma saat 23:59 ile 14 Kasım Cumartesi saat 23:59 arasında http://vftr.co/redlemucbirsebepler linki üzerinden online başvuru yapıp numara taşıma ya da yeni hat yoluyla Red abonesi olanlar ilk 3 ay boyunca her ay 10 GB ek internet kazanacak.

Sınırsız sosyal medya keyfi konusunun ele alınacağı ilk programı Vodafone Red’liler internetinden yemeden izleyebilecek. Program, takip eden bir hafta boyunca sadece Vodafone TV’de izlenebilecek.

Bu zamdan sonra Egea alınmaz: 2020 Fiat Egea Sedan fiyatları coştuOtomobil Instagram

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz