Yelken Bayrak İmalatı

Yelken Bayrak İmalatı

Geniş kullanım alanına sahip olan bayrak modelleri kullanılacak olan alanlara göre tercih yapılmasını sağlamaktadır.

Profesyonel şekilde gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde firma yelken bayrakları için kaliteli ve güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktadır. Dış alanda kullanıma uygun şekilde hazırlanmış olan bayrak modelleri arasında yer almaktadır. Farklı boyutlarda hazırlanacak olan bayraklar özel direği sayesinde istenilen alanda rahatlıkla konumlandırılabilir. Hes Bayrak uzun yıllardır bu alanda gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır.

Kaliteli malzemelerin kullanımı ile gerçekleştirilen imalat çalışmaları sayesinde uzun süre sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz modellere ulaşmanızı sağlamaktadır. Gelişen teknolojinin yakından takip edilmesi sayesinde yapılan imalat çalışmaları son sistem teknolojiye sahip makinelerle gerçekleştirilmektedir. Makam odalarında kullanılacak olan makam bayrakları Türk bayrağı ya da kurumların amblemini taşıyan tasarımlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Detaylı olarak yapılacak görüşmeler dahilinde profesyonel ekip beklentilerinize uygun şekilde hazırlanacak tasarımlar üzerinden baskı çalışmalarını yapmaktadır.

Gönder Bayrak Fiyatları 

Okul, kurum ya da şirketlerde yaygın olarak kullanılmakta olan gönder bayrakları direk üzerinde iple yukarı ve aşağı hareket edebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede gerektiğinde indirilmesi veya yukarı çekilmesi sağlanmaktadır. Farklı özelliklere sahip olacak şekilde gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları sayesinde firma bu alandaki taleplerinizi karşılayarak en uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet almanızı sağlamaktadır. Modellerin ölçülerine göre belirlenecek olan fiyat seçenekleri üzerinden satış yapılmaktadır.

 

Adres:50.Yıl Mah. Eski Edirne Asfaltı Caddesi No: 472-474 K:3

Sultangazi / İSTANBUL

Tel: 0212 619 99 30

Gsm: 0546 498 35 59

Faks: 0212 619 99 40

info@hesbayrak.com

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz