Türkiye’nin hızla büyüyen genç girişimcisi Emir Kesan

E-Ticarette nasıl büyürüm?
Küçük Bütçelerle nasıl iş kurabilirim?
Başarılı bir iş kurabilir miyim?

Emir Keşan, küçük bir bütçe ile e-ticaret platformlarında satışa başladı, aynı zamanda bulunduğu işinde de çalışmaya devam etti ve 1.5 yıl içerisinde mevcut sermayesini katladı. E-ticaret üzerinden gelen sermayesi dışındaki cirolarını sermaye olarak tekrar yatırarak e-ticaret platformlarını büyüttü.

Şu anda kendisi Türkiye’nin en iyi e-ticaret platformlarında ürünleri en çok satanlar listesinde yer alıyor.

Tavsiyelerde bulundu:

Emir Kesan;” Küçük sermayelerinizi, büyük cirolarla taçlandırmak zaman ve sabır isteyen bir durum. Reklam ve pazar araştırmalarını iyi yapmak gerekiyor. Şirket kurmak kolay, büyütmek senin elinde.

Şirket kurmak İçin bir muhasebeci ile anlaşıp açabiliyorsunuz. Her şeyinizle o ilgileniyor. Sizin yapmanız gereken doğru ürünlere nokta atışı yapmak. İşinizi kurar kurmaz ürün almak zorunda değilsiniz. Bekleyin ve tüm e-ticaret sayfalarında en çok satılan ürünleri bulmaya çalışın.”

Uzun zamandır YouTube üzerinde çalışmaları da var. Genç girişimci yakın zamanda yeni bir video yayınlayacağının sinyalini verdi.

Emir Kesan aynı zamanda sunucu, gazeteci ve yazar. İkinci kitabını Şubat ayında okuyucularına kavuşturdu. Kitabın ismi “Anladığın Kadar” İnstagram hesabı üzerinden de reklam ve sosyal paylaşımlar yapıyor. İş insanı olma yolunda ilerleyen girişimci Emir Kesan, sosyal sorumluluk projelerine de katkılarda bulunuyor.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz