Türk Telekom bir kez daha abonelerinin göğsünü kabarttı

Türk Telekom’un ne kadar kaliteli bir hizmet verdiği tartışılabilir. Fakat sosyal sorumluluk anlamında güzel işlere imza atıyorlar. Nitekim yayınlanan son basın bülteni de bu konuyla ilgili. Dilerseniz aşağıdan Türk Telekom’un abonelerinin göğsünü kabartacak icraatına göz atabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Türk Telekom ile ilgili her hangi bir şikayetiniz varsa bu haberin altına yorum olarak belirtebilirsiniz. Yorumlarınız bizler ve Türk Telekom yetkilileri için çok önemli.

Türk Telekom bir kez daha abonelerinin göğsünü kabarttı
bahis
Türk Telekom’un desteklediği farklı branşlardaki amatör sporcular, birbirinden önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. Türk Telekom Spor Kulübü tekvandocusu Hayrunnisa Gürbüz Bulgaristan’ın Sofia şehrinde düzenlenen, 3. Multi European Games Turnuvası’nda, tüm rakiplerini mağlup ederek Avrupa Şampiyonu olmaya hak kazandı.

Türk Telekom, ülkenin dört bir yanında pek çok farklı kategoride amatör sporcuları desteklemeyi sürdürüyor. Türk Telekom’un desteklediği 4 genç sporcu, 10-16 Haziran tarihleri arasında Bulgaristan’ın Sofia şehrinde devam eden 3. Multi European Games Turnuvası’nda mücadele ediyor.

Hayrunnisa Gürbüz’den altın madalya

Toplamda 35 ülkeden bin sporcunun katıldığı 3. Multi European Games Turnuvası’nda, Türk Telekom’un desteklediği genç sporculardan tekvandocu Hayrunnisa Gürbüz büyük bir başarıya imza attı. 37 kg yıldızlar kategorisinde mücadele eden Gürbüz, tüm rakiplerini mağlup ederek Avrupa Şampiyonu oldu ve bu kategoride altın madalyayı almaya hak kazandı. 33 kg yıldızlar kategorisinde yarışan Defne Tanrıverdi ise Ukraynalı rakibine yenilerek turnuvaya veda etti.

16 Haziran’a kadar devam edecek olan 3. Multi European Games Turnuvası’ndaki diğer sporcular Ömer Faruk Dayıoğlu ve Aleyna Şenyurt’un sonuçları 12 ve 13 Haziran’daki müsabakalarının ardından belli olacak. Türk Telekom, basketbol, eskrim, yüzme, atletizm, güreş, badminton gibi alanlarda toplamda 39 ilde ve 33 branş olmak üzere yaklaşık 6 bin sporcuya destek veriyor.

Huawei adeta çöktü! İşte 2021’de sattığı telefon miktarıGüncel Türk Telekom

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz