Onyekuru KAP Açıklaması 4 Ocak’ta

Genç yetenek Onyekuru geçtiğimiz sezon Galatasaray şampiyonluğunda en büyük pay sahiplerinden bir tanesi oldu. Kanatlarda geliştirdiği ataklarla hücum zenginliği oluşturdu. Özelikle de hızlı akınlarda ağırlıklı söz sahibi isimlerden bir tanesiydi. Bu sezona bakıldığına ise takımın yavaş biçimde hücuma çıkmasında çokça anıldı. Atılan adımlar ise sonuç verdi. Kiralık olarak geldiği Monaco takımına geri dönen yıldız isim, burada istediği şansı bulamadı. Aynı zamanda eski takımındaki ortamı ve taraftarı çok özlediğini de belirtti. Eksikliğinin giderilememesi üzerine ise teknik heyet takıma yeniden kazandırılması yönünde talimat verdi. Bu doğrultuda ise son noktaya gelinmiş oldu. Betpas muhteşem deneyim sunuyor.

Görüşmeler Tamamlandı ve Anlaşma Sağlandı

Oyuncunun yeniden sarı kırmızılı takıma kazandırılması için özel bir uğraş verildi. Bunun neticesinde girilen dirsek teması başarıyla noktalandı. Hem oyuncu ile hem de kulübü ile anlaşma sağlandı. Bunun üzerine KAP açıklamasının ne zaman geleceği konusunda tarih dahi kesinleşti. Taraftarında merakla beklediği isim için açıklama 4 Ocak’ta yapılacak. Bu doğrultuda kalan maçlarda takım bünyesinde görev alacak. Şampiyonluk hedefi için çok kritik hamlelerden bir tanesi olacağını söyleyebiliriz. Hızlı akınların gerçekleştirilmesi için ortaya koyulacak olan futbolun büyük önem taşıdığını birçok kez duyduk. Terim’in altını çizdiği konular üzerine hazırlıklar sürüyor. Betpas ile bu ayrıcalığın tadını çıkarmaya devam edin.

Hızlı Ataklar İçin Genç Yetenek Bir Kez Daha Galatasaray’da

Görüşmelerin olumlu sonuçlanması ile beraber önemli bir krizi aşılmış oldu. Takım bünyesinde atılan adımların önemi son derece yüksek olacak. Özellikle de bu sezon sıklıkla yapılan eleştirilerden bir tanesi “Takım ele freni çekilmiş gibi atağa çıkıyor” şeklinde oldu. Onyekuru transferi bu iddialara tümüyle bir cevap olarak karşımıza çıkacak. Atılacak olan adımlar tümüyle önem taşıyor. Şampiyonluk yolunda yeniden iddialı olabilmek ve puan farkını kapatacak güçlü bir takımın kurulması adına sevindirici gelişmelerden bir tanesi oldu. Transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Güçlü bir ekip için her hamle kritik değer taşıyor.

ankara sınırsız escort

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz