Lake Banyo Dolapları İstanbul

Banyolar bir evde en çok kullanılan alanlardandır. Banyo dolapları, banyonun karakterini ve tasarımını yansıttığı için özenle seçilmelidir. Lake dolaplar, kendi avantajlarının yanında görünüş özelliklerini de banyo tasarımınıza taşır. Lake, aralarından seçim yapabileceğiniz sınırsız miktarda renk seçeneği ile banyolarınıza pürüzsüz bir yüzey sağlar. Lake banyo dolapları İstanbul ve pek çok ilde  üretilmektedir. mdf banyo dolabı modelleri

Lake Banyo Dolapları Nelerdir?

Günümüzde banyo dolaplarındaki en büyük trendlerden biri lake kaplamalardır. Görsel bir etki ve hoş bir görüntü sunmasının yanı sıra pürüzsüz bir doku sunar ve banyonuzun odak noktası haline gelir.

Lake, yüksek parlaklık oluşturmak için yüzeylerde sentetik bir kaplama oluşturan solvent bazlı bir üründür. Lake kaplama, ahşap banyo dolaplarına birkaç ince lake boya tabakasının uygulandığı bir işlemdir. Lake kaplama ile mat veya parlak bir yüzey elde edilebilir.

Lake kaplama su geçirmez ve son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu özellikleri ile banyo dolapları için mükemmel bir seçenek haline gelir. Bunlarla beraber lake hem şeffaf hem de renkli olabilir. Banyo dolaplarınızı yenilemeyi planlıyorsanız, lake banyo dolaplarının avantajlarını bilmeniz iyi olabilir.

Ahşap banyo dolapları montajlı İstanbul ilinde üretilmesinin yanında size hayalinizdeki banyoyu uygun bir fiyata verebilir.

Lake Banyo Dolaplarının Avantajları

Lake banyo dolapları son derece dayanıklı ve özellikle asit, alkali, su ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca, diğer dolaplardan farklı olarak sert bir yüzey sağlar ve pullanma sorunu olmadan daha uzun süre kullanılabilme özelliğine sahiptir. Lake kaplama dolaplarda uzun süre renk solması ve değişikliği olmazken diğer kaplama seçenekleri sarımsı olma eğilimi gösterir.

Lake dolapların bir diğer avantajı da sert ve dayanıklı olmaları ve neredeyse hiç eskimemeleridir. Lake kaplama ahşabı içten dışa korur. Lake banyo dolaplarınız yıllarca eskimese de herhangi bir durumda tekrar üstlerine vernik uygulanabilir.

Lake banyo dolapları İstanbul’da üretilmesinden  dolayı da ulaşılabilirliği kolaydır. Ayrıca bu dolaplar yumuşak bir bezle ve deterjanlarla temizlenebilir olduğundan bakımı kolaydır. Kolay temizlenebilmesi sayesinde herhangi bir leke de tutmaz.

Yukarıda belirtilen tüm avantajları ve özellikleri ile lake banyo dolaplarının banyonuz için en iyisi olduğunu söylemek yerinde olacaktır. Çizilmeye ve suya dayanıklı olmasının yanında, temizlenmesi ve bakımı kolay dayanıklı dolaplara sahip olmak için ihtiyacınız olan tüm unsurlara sahip olan bir üründür.

Lake Mutfak Dolapları Nasıl Temizlenir?

Lake banyo dolapları uzun yıllar boyunca sizinle kalabilecek sağlamlığa sahiptir. Yıllar geçse de asla bir renk atması ve sararma olmayan bu dolap çeşidi artık her evin gözdesi olmuştur. Lake banyo dolabınızda kaza ile meydana gelecek şeyleri düzeltmesi de kolaydır. Bu dolapların yüzeyi zımparalanıp tekrar cilalanabilir.

Lake banyo dolapları almaya karar verdiyseniz bu tür dolapları güzelce temizlemeyi de öğrenmelisiniz. Dolaplarınıza güzel bakım yaparsanız ve onları düzenli temizlerseniz uzun yıllar kullanabilirsiniz. Dolapların yüzeyindeki tüm tozları temizlemek için bir mikrofiber bez kullanabilirsiniz.

Dolabın yüzeyini nemli bir bezle silmeden önce küçük bir alanda test yapmak daha iyi olacaktır. Bu sadece dolaplar için değil evdeki diğer mobilyalara da yapılmalıdır. Çünkü bazı maddeler mobilyaların cilasına zarar verebilir. Test ettikten sonra yüzeydeki lekeleri ve diğer kirleri silebilirsiniz.

Lake banyo dolapları İstanbul içinde de üretilmektedir ve satılmaktadır. Banyolar için çok yönden avantaj sahibi olan bu dolap tipi günümüzde çok popülerdir ve herkesin tercihi bu yönde olmaktadır. Kullanışlılığı ve uzun ömürlü olması sayesinde trend haline gelmiştir.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz