Eray Tur ve Yurt Dışı Evlilikler

Küreselleşen Dünya ile ulaşım ve iletişim kolaylaşmış ülke sınırları yok olmuşçasına etkinliği azalmıştır. Bu durum, gelişen teknoloji ve onun sağladığı modernlik ile gerçekleşmiştir.

Eray Tur çağdaş, teknolojiye ayak uyduran ve teknolojiyi halka hizmet için en avantajlı şekilde kullanan bir şirkettir. Bu hususta Dünya’ya açılmak isteyen her misafirine kaliteli ve profesyonel hizmetiyle yardım etmektedir. Bu hizmetlerin konularından biri de yurt dışı evliliklerdir.

Kişiler, gelişen teknoloji sayesinde farklı ülkeler ve farklı insanları tanıyarak bir başka ülkenin insanı ile birliktelik kurma imkânı bulabilmekte veya bir başka ülkeye taşınarak orada dünya evine girmek isteyebilmektedir. Eray Tur bu hususta da misafirlerine hizmet sağlamaktadır.

Eray Tur Sayesinde Sınırları Aşan Evlilikler

Örneğin Almanya vatandaşıyla evlenmek isteyen bir Türk vatandaşının Almanya’da gerçekleştireceği nikâhı için Almanya vize başvurusu yanında ek belgelere ihtiyacı bulunmaktadır. Eray Tur profesyonel ekibi ile Almanya vize işlemlerinin hepsinde müşterilerine yardımcı olmaktadır. Gerekli belgelere Eray Turun internet sitesi Eraytur.com adresinden ayrıntılı bir şekilde ulaşılabileceği gibi daha birçok ülke hakkında evlilik makalesi ve vize başvurusu makaleleri de internet sitesinde bulunmaktadır. Ayrıca 0850 969 83 75 ve 0532 176 62 46 Eray Tur iletişim numaralarından ayrıntılı ve kişinin talebine uygun cevaplar verilmektedir.

Eray Tur ile Kolayca Toplanan Yurt Dışı Evlilik Belgeleri

Belgeler:

  • Tasdikli uluslararası doğum bölgesi (Türkiye’de doğan kişi için)
  • Evlenme bildirimine Katılım belgesi
  • Pasaportta bulunan kimlik kısmının fotokopisi
  • İkamet bilgileri
  • Almanya’da da geçerli olan sağlık raporu
  • Evliliğin gerçekleştirileceğine dair hiçbir engelin bulunmadığını gösteren evlilik ehliyeti

Belgeleri uzman ekibiyle toplayan Eray Tur sayesinde Almanya’da gerçekleştirilecek nikâh sonucu kolay bir şekilde uluslararası evlenme cüzdanı alınabilmektedir.

Yurt Dışı Evlilik Sürecinin Yönetilmesinde Eray Tur

Diğer vize firmaları arasında öncü olarak yerini koruyan Eray Tur, kişilerin yurt dışı evlilik sürecini stressiz ve başarılı yönetilmesini sağlamaktadır. Müşterilerinin mutluluklarına ortak olarak yurt dışı evlilik sürecinde de ‘Mutlu Müşteri’ sloganını hep yaşatmaktadır.

İş Ortaklarımız; vizeofisi.com- vizerandevu.com- schengenvize.net- vizerandevu.com- eraytur.com- almanyavisa.com

 

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz