Cyberpunk 2077 yeni reklam filminde gerçek Keanu Reeves sürprizi!

Oyuncuların uzun zamandır çıkışını bekledikleri Cyberpunk 2077 için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Yeni reklam filminde kamera karşısına, oyundaki karakterlerden biri olan Keanu Reeves geçti.

Cyberpunk 2077 yeni reklam filminde gerçek Keanu Reeves sürprizi!

CD Projekt Red’in geliştirmekte olduğu Cyberpunk 2077‘nin çıkışına yaklaşık olarak 7 hafta kaldı ve çıkış tarihi yaklaştıkça oyuna dair yeni sızıntılar, yeni görüntüler ve yeni videolar görüyoruz. Dolayısı ile merakla beklenen oyuna dair duyulan heyecan daha da artıyor.

 

Ancak sanırım Cyberpunk 2077‘ye dair en heyecan verici haber bugün yayınlanan yeni video tanıtımı oldu. Zira CD Projekt RED tarafından yayınlanan videoda, oyunda Johnny Silverhand‘ı canlandıran ünlü oyuncu Keanu Reeves yer alıyor.

Tanıtım videosunda kısa bir konuşma yapan Keanu Reeves, Night City hakkında heyecan verici sözler dile getiriyor. Reeves videonun sonunda arabasına binip kapısını kapatıyor. Arka planda çalan Billie Eilish’in Bad Guy parçası ise oyunseverleri oldukça motive eder nitelikte.

Dilerseniz sözü hiç uzatmadan, sizi bu yeni reklam filmi ile başbaşa bırakalım;

https://www.youtube.com/embed/U8qJc6znzZc” width= “1044” height=”587″ frameborder=”0″ allowfullscreen= “allowfullscreen”>

PS Plus Ekim 2020 oyunları açıklandı!Oyun

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz