Huawei Matebook X Pro Türkiye fiyatı belli oldu

Huawei tarafından 25-28 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen MWC fuarında tanıtılan ve bizim de kısa süre olsa da kullanma imkanı bulduğumuz Matebook X Pro dizüstü bilgisayar modeli Türkiye pazarında satışa sunuldu.

Huawei Matebook X Pro Türkiye fiyatı belli oldu

Türkiye pazarında satışa sunulan ürünün fiyatı Teknosa online mağazasında ortaya çıktı. İddialı bir donanıma sahip olan ve hafif gövdesi ile dikkat çeken bilgisayarın Türkiye fiyatı ise 12.999 TL olarak açıklandı.

13.9 inç 3000 x 2000 piksel ekran, Intel Core i7-8550U işlemci, 16 GB RAM ve 512 GB SSD gibi özellikleri bulunan bilgisayar sadece 1.3 kg ağırlığa sahip. Fonksiyon tuşlarının arasına gizlenen bir kameraya sahip olan bilgisayar Intel UHD Graphics 620 ekran kartı ile geliyor. Windows 10 Home işletim sistemi bulunan Huawei Matebook X Pro modeli bilgisayar, markanın telefonlarında bulunan Huawei Share özelliği yardımı telefon ve bilgisayar arasında saniyeler içinde bilgi aktarımı yapabiliyor.

Normalde farklı donanım seçenekleri de bulunan bilgisayar Teknosa’daki bilgilere göre sadece tek bir donanımla satışa sunuluyor. Huawei Matebook X Pro‘nun farklı donanımlarının Türkiye pazarında bulunup bulunmayacağı şimdilik bilinmiyor.  

MWC fuarında kullanma imkanı bulduğumuz bilgisayarla ilgili düşüncelerimizi aşağıdaki videoda sizlere aktarmıştık:

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz